חיפה סיכמה על השאלת מנדז'ק עם אופציית רכישה

הקשר הקמרוני נפרד מחבריו לספרטה, יושאל בחינם ויגיע בימים הקרובים. אם ירצו אותו בסוף העונה, הירוקים יצטרכו לשלם עבורו 500 אלף יורו. ויסמן, ארד וגורפינקל יושאלו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.07.18 - 11:41
תחילת כתבה

סוף לסאגה. מכבי חיפה הגיעה לסיכום עם ספרטה פראג על השאלתו של ז'ורז' מנדז'ק לעונה אחת עם אופציית רכישה עבור 500 אלף יורו (אותה יוכלו לממש עד ה-30 במאי 2019). הקבוצה הצ'כית דרשה מיליון יורו עבור הקמרוני, סכום אותו הירוקים לא היו מוכנים לשלם וכעת הצליחו להתפשר.

מנדז'ק עצמו, נפרד אתמול (רביעי) מהשחקנים בקבוצתו. "הכל מבחינתי סגור. אני מאמין שבתוך ימים אצטרף", אמר הקשר. על מועמדותו של השחקן פורסם לראשונה בערוץ הספורט. המו"מ בין המועדונים הועבר לשלב הטיוטות, והיום או מחר ייחתם החוזה.

אחרי שניצחו קבוצות מליגות נמוכות במהלך מחנה האימונים בהולנד בצורה די משכנעת, פגשה חיפה אתמול לשני משחקי האימון האחרונים שתי קבוצות מהליגה השנייה המקומית: ר.ק.ס ואלבייק וספרטה רוטרדם, כששני המשחקים הסתיימו בתיקו. התוצאה פחות חשובה, אבל היכולת הייתה פושרת מאד.

"יש עוד המון עבודה. זה לא נראה טוב כרגע", אמרו שחקנים בקבוצה. דווקא בצוות הניהולי והמקצועי משוכנעים שחיזוק כמו מנדז'ק ועידן ורד יביא יציבות לקבוצה. "כששניהם יגיעו, ניראה הרבה יותר טוב", אמרו אותם שחקנים.

נשיא המועדון יעקב שחר והמנכ"ל אסף בן דב ישבו אתמול במחנה עם מו אלאך והמאמן ודנו במצב. בין היתר אלאך הודיע כי ידלל את הסגל בתחילת השבוע, ושחקנים שאינם בתוכניות המקצועיות יושאלו. בין היתר צפויים שחקנים כמו יהב גורפינקל, עופרי ארד, שון ויסמן, ואחד מהשניים יונתן לוי או סאן מנחם לקבל אישור לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות, כאשר קיים גם סימן שאלה סביב עמרי בן הרוש, אחרי שרמי גרשון פתח אתמול במשחק הראשון נגד ספרטה רוטרדם כמגן שמאלי.

הדפס