"יואב ג'ראפי יכול לשחק בקלות באירופה"

באשדוד התלהבו מהשוער. במועדון יפעלו להעלאת המודעות לסכנות שבכביש

גיל לוין
גיל לוין  09.10.18 - 09:20
תחילת כתבה

ליגת ג'פאניקה יוצאת פעם נוספת לפגרת הנבחרות, ואמש (שני) סיכמה מ.ס אשדוד את המחזור השישי מול הפועל תל אביב, עם 8 נקודות מתוך 18 אפשריות. על אף שמדובר במשחק שלישי ברציפות ללא ניצחון, ה-0:0 מול הפועל ת"א הרגיש במועדון כמעין ניצחון. הקבוצה מעיר הנמל הצליחה להדוף פעם אחר פעם את שלל ההתקפות של הקבוצה של קובי רפואה, שנותר המום דקות ארוכות לאחר שריקת הסיום.

מי שגרף מחמאות ובצדק הוא יואב ג'ראפי, שסיפק לבלגויה מילבסקי לא מעט רגעי נחת על הקווים. אחד השחקנים אמר על השוער המצטיין: "יואב היה הגיבור של המשחק הזה, הוא שוער ענק שיכול לצאת בקלות לאירופה". כמו כן, במהלך המשחק חש אביב סולומון בכאבים באזור הברך וצפוי לעבור היום בדיקות.

כזכור שחקנה של הקבוצה, יצחק אספה, הוא החשוד בתאונת ה"פגע וברח" בה נהרג רוכב האופניים ארי נשר ז"ל, בנו של הבמאי אבי נשר. כעת נמצא אספה במעצר בית ובימים האחרונים זוכה לביקורים ותמיכתם של שחקני הקבוצה וכן, גם הנהלת המועדון.

בעקבות הפרשה, הבטיחו בעיר הנמל לפעול למען העלאת המודעות לסכנות שבכביש ולמלחמה בתאונות הדרכים, ואכן, אמש עלו שחקני הקבוצה על כר הדשא כשעל חולצותיהם הכיתוב: "שימו קסדה על מה שחושבים" ו-"נלחמים על החיים".

שחקני הקבוצה בירכו את היוזמה וסיפרו כי הם רואים בכך שליחות על מנת לשמש דוגמה ובכך לנסות למנוע את האסון הבא. "אם אצליח לגרום אפילו לילד אחד לשים קסדה, אני אהיה מאושר", אמר אחד השחקנים. בקבוצה סיפרו כי בהמשך העונה יופיעו משפטים נוספים כמו: "אם שותים לא נוהגים"  ו-"כשאתה נוהג, פשוט תנהג".

הדפס