"גורם לא רשמי מבית"ר פנה בנוגע לאופיר חיים"

נשיא עפולה, ששי יעקב: "שמות לא נזרקים סתם באוויר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.10.18 - 16:59
תחילת כתבה

הספקולציות והשמועות בנוגע לעתידו של מאמן בית"ר ירושלים, גיא לוזון, מופרחות לאוויר ללא הפסקה. אחד השמות שעלו כמועמדים להגיע לבירה במקומו הוא זה של אופיר חיים, מאמן הפועל עפולה. כזכור, גם בני בן זקן הגיע לבית"ר מבירת העמק.

ששי יעקב, נשיא הפועל עפולה, התראיין היום (שלישי) ברדיו 5 באוויר וסיפר על הרחשים סביב המאמן: "עד עכיו פנייה מגורם רשמי של בית"ר לא נעשתה, אך דברים לא קורים סתם ושמות לא נזרקים סתם באוויר, יש לנו ציפייה גדולה שדברים ייעשו בצורה מסודרת ומכובדת. אני מקווה מאוד שלא תהיה טעות שניה מולנו בנושא הזה. היו דיבורים מסביב, ויש כל מיני ספקולציות. השם של אופיר עלה בבית"ר בצורה כזאת או אחרת, אנחנו קיבלנו בדיקה מגורם לא רשמי של בית"ר. ענינו את התשובה שלנו וזה הכל, אני לא רואה את הדברים  מתפתחים באופן רשמי".

האזינו לראיון עם יעקב ששי:

"אני באופן אישי לא דיברתי עם אופיר", הוסיף ששי, "זה לא עלה בשיחה באימון, לא בשלב זה. אני נוטה להאמין מהיכרות שלנו שאם היה משהו, הוא היה מעדכן אותי. הוא איש הגון ובן אדם טוב. אני חושב שבכל מקום שאופיר חיים יהיה הוא יצליח הוא מאמן מעולה ובן אדם טוב. אני לא מחפש ביזנס, אני מחפש את הדברים שיהיו טובים לנו. כרגע אופיר חתום על חוזה. אופיר הוא הדבר הכי טוב שקורה בעפולה, אנחנו מרוצים ממנו כבר שנה פלוס".

"אני מסתכל על זה בצורה חיובית", סיכם נשיא עפולה, "אנחנו יודעים לייצר סחורות ולשווק אותן כמו שצריך, זה החלק החיובי. החלק הפחות נעים הוא שאני מקווה שזה לא יקרה כמו בפעם שעברה. מרגע הידיעה פנו אליי לפחות שני מאמנים כי הם חושבים שהמשרה הולכת להתפנות, אחד מהם עובד אני לא אכנס לשמות. רוב המאמנים בליגה הלאומית יכולים לאמן בליגת העל, הליגה השנה השתדרגה יותר וליגת העל הלכה אחורה".

הדפס