קורצקי לפני ב"ש: "המשחק הכי קשה בליגה"

דין מימוני כשיר, ברעננה בונים על קייס גאנם: "הוא שחקן גדול"

גיל לוין
גיל לוין  17.10.18 - 18:49
תחילת כתבה

הפועל רעננה ממשיכה בהכנות לקראת המפגש עם הפועל באר שבע שייערך בטרנר ביום שבת הקרוב. במהלך פגרת הנבחרות העביר מנחם קורצקי לקבוצה אימונים ממוקדים במטרה להכין את השחקנים בצורה הטובה ביותר למשחק החוץ מול האלופה, אותו הגדיר המאמן כ"קשה ביותר בליגה".

כזכור, לאחר המחזור הקודם מול מכבי חיפה, שהסתיים בחלוקת נקודות (1:1), נפצעו דין מימוני שחש בכאבים במפשעה וקייס גנאם שסובב את הקרסול, אך מאז השניים החלימו וסידרו לקורצקי כאב ראש חיובי בדרך לקביעת ההרכב ליום שבת.

בינתיים, גאנם הספיק לרשום הופעת בכורה יוצאת מן הכלל במדי הנבחרת הצעירה וכבש שני שערים במשחק מול קוסבו. ברעננה התמוגגו וסיפרו כי מקווים שיציג את אותן היכולות גם בקבוצה: "זאת הופעת בכורה חלומית, הוא שחקן גדול ואנחנו מקווים שיעשה את אותם הדברים גם במשחק מול הפועל באר שבע".

כמו כן, במהלך השבוע האחרון התנדבו שחקני הקבוצה בן בנימין, עדי נמני וניב אנטמן ב"בית איזי שפירא", עמותה הפועלת למען קידום איכות חיים וזכויותיהן של ילדים עם צרכים מיוחדים. ילדי העמותה, שהתרגשו במיוחד מן המפגש, העבירו עם השחקנים זמן ספורטיבי בו עשו מתיחות משותפות, שיחקו בכדור והתאמנו על בעיטות לשער.

הדפס