קלינגר: ניאבק על הפלייאוף עד הרגע האחרון

המאמן אחרי מכבי חיפה. חשש בבית"ר שקונטה קרע את התאומים

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.19 - 22:56
תחילת כתבה

ארבעה מחזורים בלבד לסיום העונה הסדירה, ובית"ר ירושלים מתחילה להתרחק מהפלייאוף העליון. היום (ראשון) הקבוצה מהבירה סיימה בתיקו 1:1 ביתי מול מכבי חיפה, אך מעבר לתוצאה קיבלה גם חדשות רעות ומאד לא צפויות. אנטואן קונטה כבר אחרי 16 שניות מפתיחת המשחק נאלץ לרדת מהדשא בעקבות כאבים שהרגיש באזור שריר התאומים, ונכון לעכשיו מדובר בחשש לקרע.

המגן מירר בבכי לאחר הפציעה ובזמן שירד לחדרי ההלבשה, ונכון לעכשיו טרם ברור לכמה זמן הוא צפוי להיעדר, אך ההערכות הראשוניות הן שבחודש וחצי הקרובות הוא לא יהיה במגרשים. כזכור, קונטה לא פתח את העונה בעקבות פציעה אחרת, ובעצם המשחק הראשון שלו היה באמצע ינואר. מאז שחזר שותף בארבעה משחקי ליגה, וכעת נדמה ששוב יחמיץ נתח נוסף מהעונה.

ואם זה לא מספיק, אחרי שריקת הסיום נצפו המאמן ניר קלינגר והשחקן שלו עידן ורד מתווכחים. בקיצור, המערכת לא שקטה בבית"ר ירושלים.

"פספוס? בוודאי, זה מאכזב מאד, אבל אני חושב שניסינו את הכל", אמר קלינגר בסיום. "לא היינו מדויקים במחצית השנייה כשהמשחק היה בשליטה מוחלטת שלנו, לא היינו מדויקים בפעולה האחרונה. הלכנו יותר מדי ימינה, לא איזנו בין הצדדים, וזה עזר למכבי חיפה להגן. אני חושב שהיה פנדל על שיימן במאה אחוז, לפחות מאיפה שאני הסתכלתי. זה מאכזב מאד, אבל לא מרימים ידיים, ממשיכים הלאה".

"להגיד לך שהשער השוויון לא גמר לנו את המשחק והוריד לנו את האנרגיות? כנראה שכן הוריד לנו, אבל ניסינו לשכוח ולהביא אנרגיות חדשות למחצית השנייה. אני חושב ששני החילופים הכפויים העיבו על האנרגיות. נכון שזה מאכזב, אבל יש עוד ארבעה משחקים ולא נפסיק להיאבק לרגע. פלייאוף? נצטרך לנצח במשחק הבא, לא יודע להגיד בדיוק מה יהיה, אבל ניאבק עד הרגע האחרון, זה בטוח".

הדפס