אביטן: "אוחיון לא יקבל דקות ע"פ הסכמים"

מאמן חדרה התייחס ליכולת השוער: "מאמין בו, הוא פוטנציאל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.02.19 - 15:04
תחילת כתבה

דווקא כשהייתה במומנטום חיובי וחזרה לנצח ולאיים על המקום השני, הפועל חדרה נחלה תבוסה קשה 0:4 לבני יהודה וירדה עד למקום החמישי. היום (שני) מאמן העולה החדשה, ניסו אביטן, דיבר בתכנית הרדיו "חמש באוויר" והתייחס להפסד ובעיקר לביקורת על שוער הרכש, חביב אוחיון.

"אני מבין את ההאכזבה מאתמול", פתח את דבריו אביטן. "אני מספיק חכם כדי להבין שלא כל התיק צריך ליפול על חביב אוחיון, כולנו לא היינו מספיק טובים. אני יודע בדיוק את מי הבאתי לקבוצה, הוא שוער עם פוטנציאל גדול. הוא התפרק ולקח קשה כמו כל שחקן צעיר אבל אמרתי לו שדברים כאלה קורים, אני נותן לו גיבוי מלא ומאמין בו, הגדולה היא לדעת להתמודד וזה עוד אתגר בשביל חדרה".

המאמן גם התייחס להסכם הדקות ולחזרתו של אוסטין אג'ידה: "אני מזכיר לכולם שהשוער הראשון שלנו פצוע, נכון שיש לנו הסכם דקות עם חביב, אבל זה הסכם פורמאלי ואם הקבוצה תשלם מחיר על דקות המשחק האלה אז הוא לא ישחק, אף אחד לא יקבל דקות על פי הסכמים. העוגן הכי משמעותי שלנו בהגנה לא משחק כבר חודש, עומר חלה ולא היה כשיר להחליפו וטאבצ'ניק תפס את עמדת השוער השני. הייתי צריך לקבל החלטה וכמעט כל אנשי המקצוע הסכימו איתי שזה מהלך גדול. גם זובאס רשם משחק בינוני ואף אחד לא אמר כלום".

לסיום דיבר המאמן על הסיכוי לפלייאוף עליון: "אני אהיה מאוכזב אם לא נגיע לפלייאוף. המאבק צמוד ועדיין יש לנו מפגשים ישירים עם קבוצות חזקות, נצטרך להיות מרוכזים למשחק הקרוב. אנחנו נשחק מול מכבי חיפה בסמי עופר, כשהם בשיא הכושר שלהם. אבל אנחנו לא מרימים ידיים ובאים להוציא נקודות". 

הדפס