חן עזרא סובל משבר בכף היד, עלול להיעדר כחודש

דווקא אחרי שחזר לתכניות של ברק בכר והוצב בהרכב, קשר הפועל באר שבע נפל במהלך האימון, נפגע בידו ועלול להחמיץ את תחילת הפלייאוף. הסלביינק עשוי להחליפו בהרכב

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  22.02.19 - 13:15
תחילת כתבה

רק ביום שני חן עזרא פתח בהרכב של הפועל ב"ש במשחק מול בית"ר ירושלים לראשונה אחרי שלושה חודשים, אבל היום (שישי) הגיעו בשורות לא נעימות מכיוונו.

הקשר נפל במהלך האימון ופונה למרכז הרפואי 'סורוקה', שם אובחן שבר בשורש כף היד. עזרא גובס לשבוע הקרוב, הוא כמובן יחמיץ את המדחק הקרוב מול הפועל חדרה בראשון, ומהקבוצה נמסר כי לאחר מכן יוחלט על המשך הטיפול.

משך ההחלמה המוערך בפציעה מהסוג של שבר בשורש כף היד הוא בין חודש לשישה שבועות. זה הזמן שלוקח עד לאיחוי טוב וחזק של השבר. ייתכן שאחרי הגבס הראשוני  ואחרי שיהיה איחוי יעבירו את עזרא לגבס קל ואז יהיה ניתן לשחק עם הפציעה עוד לפני איחוי מלא, אך כמובן שיש חשש בכך לחבלה נוספת בזמן המשחק שתגרום לשבר חוזר במקום.

בינתיים, באלופה מקווים למנף את הניצחון החשוב על בית"ר ולייצר המשכיות ומומנטום חיובי. "ניצחון על חדרה ואפשר להגיד שאנחנו בפלייאוף" אמרו השבוע בב"ש.

חאתם עבד אלחמיד, שנעדר מהמשחק הקודם בעקבות חמישה כרטיסים צהובים, יעמוד לרשותו של ברק בכר וככל הנראה ישוב למרכז ההגנה. בעקבות הפציעה של עזרא, נייג'ל האסלבינק נמצא בתמונת ההרכב.

הדפס