ב"ש תעניק לחוסה אנחל קרייו 150 אלף יורו לעונה

סוכנו של החלוץ אישר שהוא על סף סיכום בשורות האדומים, במועדון משוכנעים שיהיה טוב יותר מתומאש פקהארט: "הוא רעב, עתידו לפניו". ויטור משוכנע שישוב לשחק העונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.04.19 - 09:12
תחילת כתבה

חוסה אנחל קרייו מתקרב בצעדי ענק להפועל באר שבע. סוכנו של חלוץ קורדובה חואקין ויגראס, אישר היום (חמישי) את הידיעה שפורסמה בלעדית בערוץ הספורט, לפיה סיכם עקרונית בשורות האדומים.

"יש עוד מספר פרטים קטנים וגם הגיעה הצעה מהונג קונג, אבל הרצון שלו הוא להגיע לישראל", אמר הסוכן. לדבריו, הישארות של קורדובה בליגה השנייה, תגרום לכך שהפועל ב"ש תצטרך להגיע להסדר מול הקבוצה הספרדית, בעוד נשירה לליגה השלישית תוביל לשחרורו ללא תמורה.

קורדובה צריכה לסגור פער של 10 נקודות מחוף מבטחים, כשנותרו עוד שמונה משחקים לסוף העונה וסיכוייה לשרוד קלושים. מדובר בחלוץ גבוה המתנשא ל-190 ס"מ, שבניגוד לתומאש פקהארט בעל משחק רגל מרשים ומתאים מאוד לסגנון המשחק של הפועל ב"ש. "הוא טוב יותר מפקהארט ושחקן רעב שכל עתידו לפניו", אמר גורם במועדון. על פי ההצעה האדומים ישלמו לחלוץ 150 אלף יורו לעונה, שליש מהסכום ששילמה לפקהארט, מה שמצביע על השינוי שעובר המועדון וצמצום ההוצאות בעידן הקרוב.

בצוות המקצועי עוד לא הודיעו מי לא ימשיך בב"ש בעונה הבאה, אבל ברור שג'ון אוגו, מתן אוחיון, עדן בן בסט וחן עזרא לא בתוכניות ועל אף שהם מחזיקים בחוזים הם מעוניינים לעזוב כדי לקבל דקות משחק משמעותיות. בן בסט עשוי לשוב להפועל חיפה בעוד בחן עזרא מעוניינת בית"ר ירושלים. אריאל הרוש יעזוב לחו"ל, כשעושה רושם שגם דור אלו לא ימשיך.

מיגל ויטור הכחיש שסיים את העונה ולמרות הקרע הקטן ממנו הוא סובל בשריר הארבע ראשי, הוא חושב שיוכל ליטול חלק במשחקים עד לסיום העונה. "אני אנוח במשחק הקרוב ואחר כך יהיה בסדר", אמר לחבריו בקבוצה.

ולקראת המשחק מול מכבי חיפה, קווין טאפוקו יחזור להרכב אחרי שלא שיחק מול מכבי תל אביב בגלל צבירת צהובים, במקומו של תומר יוספי. לא מן הנמנע שברק בכר ירצה לשחק מול מכבי חיפה באותו מערך בו היא משחקת, כלומר עם שלושה בלמים.