יחזור לטדי? חן עזרא מועמד לבית"ר ירושלים

הקשר עשוי לחזור מב"ש לקדנציה שניה. בניון ישוחח עם רוני לוי

תומר לוי
תומר לוי  18.04.19 - 12:39

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בית"ר ירושלים תצא בסיום העונה לדרך חדשה ומסקרנת עם יוסי בניון כמנהל מקצועי, אבל עוד לפני כן רשימת המועמדים לחזק את הסגל הקבוצה מהבירה מתארכת ומי שעשוי לחזור לקדנציה שניה בטדי הוא חן עזרא.

הקשר, ששיחק בקבוצה בעונה שעברה ועבר רק במהלך הקיץ האחרון להפועל באר שבע, כבר הוזכר כמועמד לחזור לבית"ר ירושלים במהלך חלון ההעברות האחרון של ינואר, אבל המהלך לא הבשיל ועזרא נשאר בבאר שבע. אצל האלופה היוצאת הוא לא קיבל מספק דקות וקרדיט וכעת מחפש לעצמו קבוצה חדשה.

בבית"ר עדיין לא פנו למאמן באופן רשמי, אבל ההערכה היא שכבר בימים הקרובים בניון יצור קשר עם רוני לוי, שכפי שפרסמנו בערוץ הספורט, נחשב למועמד המוביל לקבל את המשרה. עוד קודם לכן, בית"ר תצטרך להיפרד באופן סופי ורשמי מניר קלינגר, שלא צפוי להמשיך אבל טרם קיבל הודעה על כך. בינתיים, קלינגר חזר לאימונים אחרי שהתאושש מההתערבות הכירורגית אותה עבר והוא אפילו צפוי לעמוד על הקווים במשחק הבא מול הפועל קרית שמונה.

אחרי שזהות המאמן הבא תיקבע, בניון והצוות המקצועי יחלו בשיחות בנוגע לסגל השחקנים ויקבלו החלטות מי ימשיך ומי לא.  בינתיים, במועדון מתרגשים לקראת משחק הראווה מול אתלטיקו מדריד ב-21 במאי ומקווים שהבעלים משה חוגג יהפוך את היוזמה למסורת של מפגשים מול קבוצות בכירות מאירופה.

בעניין אחר, בית"ר הוציאה סרטון בו מראים עבודות שיפוץ באחת הפנימיות בירושלים לילדים בסיכון, אשר המועדון נטל בו חלק פעיל ובעיקר שחקני הקבוצה. למבצע המבורך נרתמו גם עמותת "תנופה בקהילה" וחברת "רם-שן". פעילות זאת היא למעשה רגע שיא מרגש במסגרת מערכת יחסים ושיתוף פעולה בן שנתיים בין המועדון למוסד החינוכי. בסרטון מראים תמצית העשייה בחמשת הימים האחרונים.

צפו בסרטון >>>