גולן: פיטרתי את אביטן בגלל ההתנהלות שלו

יו"ר חדרה ב"מגרש פתוח": "לא אחזיק אותו בכח. קלינגר מועמד לעונה הבאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.19 - 17:41
תחילת כתבה

למרות העונה הנפלאה שעשתה הפועל חדרה יחד עם ניסו אביטן, היום (רביעי) היחסים בין הצדדים עלו על שרטון. אורן גולן, יו"ר הקבוצה, שפיטר את המאמן המוערך, התראיין ב"מגרש פתוח" והסביר את החלטתו: "ניסו נפגש איתי היום, ובא לבקש את ברכת הדרך, אבל לאור ההתנהלות של הפועל תל אביב ושלו, החלטתי שמועדון כמו חדרה לא יכול להרשות לעצמו מצב כזה, שהוא מצטלם עם הנהלת הפועל תל אביב בזמן שהוא תחת חוזה, והחלטתי על הפיטורים".

"במצב שנוצר, כאשר אני פותח את אתרי הספורט ורואה את המאמן שלי בקבוצה אחרת, אני לא יכול לעבור לסדר היום. לניסו לא היה סעיף שחרור, ואם היה לו הוא היה פודה אותו. הוא מאמן מצליח וסביר היה להניח שתבוא הצעה. אבל למרות שאמרתי לו ולכולם, שאני לא אחזיק בכוח אף אחד, להיפגש עם קבוצה אחרת כשאתה חתום על חוזה, זה עניין אחר".

היו"ר, שייפרד ממאמנו בשנתיים האחרונות, בא בטענות בעיקר למועדון המתחרה: "קודם כל אני כועס על הפועל תל אביב, שיודעת שהוא תחת חוזה ובכל זאת נפגשה איתו. אם היו באים אליי קודם, אולי הייתי נותן להם את ברכת הדרך".

לגבי המאמן הבא של הקבוצה, לגולן יש כבר מועמדים בראש: "הטלפון הראשון שעשיתי הוא לעוזר מאמן, רון קלר, כי הוא צריך להעביר את שני המשחקים הבאים, וממחר בבוקר ננסה למצוא את המאמן הבא. ניר קלינגר הוא אחד המועמדים המובילים, אך יש עוד מועמדים".

הדפס