"אכלתי בלי סוף, מזל שעזבתי את ישראל"

אקס ב"ש, סטו, סיפר: "העליתי כמעט שלושה ק"ג בחצי שנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.19 - 09:34
תחילת כתבה

אין ספק שהעונה של הפועל באר שבע נחשבת לכישלון ואחד מהנלווים לכך היה ז'וליאן סטו. הרכש הצרפתי שהגיע בקיץ היה אמור להוליך את מרכז הקישור של האדומים, אבל בפועל לא סיפק את הסחורה, מיעט לשחק ועזב כעבור חצי שנה בלבד.

מסתבר, כעת, שסטו די מתגעגע לישראל. בראיון לתקשורת הצרפתית הודה הקשר: "אם הייתי יכול לחזור על התקופה בישראל הייתי עושה זאת. בגילי (31) הייתי צריך לחוות נסיון מחוץ לצרפת וזה היה נכון מבחינתי בפן הכלכלי. נהניתי מאוד וקיבלתי חוזה טוב".

"האימונים שלנו נערכו בערב ולכן היה לי זמן, כשהיו ימים חמים, ללכת לחוף היום. ניצלתי גם את האוכל המקומי והעליתי כמעט שלושה ק"ג", הוסיף סטו וסיפר על כך שלא יכול היה לעמוד בפיתויים: "יש לי מזל ששיחקתי בישראל רק שישה חודשים כי אם הייתי נשאר שנתיים הייתי חוזר לצרפת עם סכרת וכולסטרול".

"בימי שבת, אוהדים הזמינו אותי לביתם כדי לאכול. אהבתי את זה מאוד. אהבתי את התקופה שלי בישראל בזכות הקבלה של הקהילה ואיכות החיים הגבוהה", המשיך סטו ועמד על הפערים בין ליגת העל לליגה הצרפתית: "יש חמש קבוצות, כולל ב"ש, שהיו יכולות לשחק בליגה הצרפתית הראשונה, היתר ברמה של הליגה השנייה".

הדפס