ניר קלינגר המועמד המוביל לאימון חדרה

מאמן בית"ר צפוי לקבל הצעה רשמית. גם מימר בתמונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.05.19 - 10:02
תחילת כתבה

יממה סוערת עברה על הפועל חדרה, כאשר הקבוצה עברה טלטלה גדולה. בהנהלת המועדון לא קיבלו את ההחלטה של ניסו אביטן לסכם את תנאיו בהפועל תל אביב והיועץ המקצועי, אורן גולן החליט לסיים את תפקידו של המאמן.

בעוד אביטן הצהיר כי עדכן את הנהלת הפועל חדרה בנעשה, במועדון טענו אחרת וביניהם יש מתיחות גדולה. בתזמון מדהים, אמש התקיים אירוע סיכום העונה. אביטן הגיע להיפרד מהשחקנים והזיל דמעה, כמוהו גם אורן גולן. הנוכחים ציינו כי בין הצדדים נאמר שלום קר. גולן לא נשא דברים.

במועדון כבר גיבשו רשימת מועמדים להחליף את אביטן. מאמן בית"ר ירושלים, ניר קלינגר הוא המועמד המוביל והוא צפוי לקבל היום הצעה. לקלינגר יש עוד משימה אחת כמאמן בית"ר ירושלים - משחק נגד אתלטיקו מדריד.

גם שרון מימר זוכה להערכה במועדון ואם לא תהיה הסכמה עם קלינגר, הוא יקבל הצעה להגיע. בכל מקרה הודיעו בחדרה כי רון קלר והראל סלע יעבירו את האימונים עד לתום העונה.

בתוך כך, עשויה להתקיים פגישה בין הפועל תל אביב להפועל חדרה כדי ליישר ההדורים. במועדון מהשרון רותחים על הנהלת האדומים ולא פוסלים תביעה. העונה הושאל הבלם ירין פרץ מהפועל תל אביב לחדרה.

בגזרת השחקנים הופתעו מאוד ממהלך העניינים. לא מן הנמנע כי שחקנים אשר מסיימים חוזה כמו דויד מתיאוס, מקסים גרצ'קין וג'ורג' פוצ'יבה לא ימשיכו בשל עזיבתו של המאמן.

הדפס