מרשים: קארצב צפוי לפתוח את העונה במכבי תל אביב

איביץ' יקבל החלטה בנוגע ליתר המושאלים. שביעות רצון מהגעת יאניוטיס ("איביץ' סגור עליו ב-100%"). פרץ ממשיך לבדוק אופציות בחו"ל ובמקביל מנהל מו"מ על חוזה משודרג

תומר לוי
תומר לוי  24.06.19 - 13:14

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

במכבי תל אביב מרוצים מהגעתו של השוער אנדראס יאניוטיס, אך בקבוצה מציינים שהגיע על סמך היכרות מוקדמת עם ולדימיר איביץ'. "הוא הגיע בעיקר בגללו. במחנה האימון השני, כשנתחיל את משחקי האימון, נוכל להתרשם ממנו באופן רציני. איביץ' סגור עליו באלף אחוז וזה בהחלט מרגיע".

לאחר המחנה הראשון, עשוי איביץ' לקבל החלטות לגבי חלק מהמושאלים שמתאמנים עם הקבוצה. המאמן ייקבע מי יישאר ומי יושאל שוב, אבל כרגע נראה כי עדן קארצב בכל מקרה צפוי לפתוח את העונה עם הצהובים.

דור פרץ ממשיך לבדוק אופציות בחו"ל, ובמקביל מנהל משא ומתן מול מכבי על חוזה משודרג. בקבוצה מקווים שאלי דסה, שסיים את החוזה, יחתום בסופו של דבר ויישאר בקבוצה. פרץ, דן גלזר ויונתן כהן אמורים להצטרף למחנה בימים הקרובים.

מכירת המינויים עדיין לא התחילה. הצהובים יתחילו למכור מינויים אחרי שייחתם באופן סופי ההסכם בין הקבוצה להנהלת בלומפילד, כאשר בכל מקרה האצטדיון בנתניה ישמש כאלטרנטיבה. במכבי ת"א ייבדקו איך לטפל בנושא המינויים, אם פתיחת העונה אכן תהיה בנתניה בסופו של דבר.