איבנובסקי מחזיק בעוד הצעות וטרם חתם בק"ש

המו"מ תקוע, משאריפוב מתקרב. חלוץ קולומביאני הוצע לקבוצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.07.19 - 11:28
תחילת כתבה

עירוני ק"ש פתחה את אימוניה ביום חמישי, אך עד כה יש לה שחקן רכש אחד בלבד. נכון לרגע זה, למסאי דגו יש שלושה זרים בסגל וברצונו לחזק את החלק הקדמי לאחר שלוי גארסיה וחאדג'י בארי עזבו וכן עושה רושם ש-ואלון אחמדי אינו מעוניין להישאר.

במועדון כבר הגיעו לסיכום עם החלוץ הצרפתי, עומאר טאנקור, אך העסקה נפלה. בשבוע שעבר פתחו במו"מ עם החלוץ המקדוני, מירקו איבנובסקי כאשר תחילה במועדון האמינו שיצטרף, אלא שאיבנובסקי מחזיק במספר הצעות והוא אינו ממהר לחתום על החוזה שהוצע לו. במועדון ינסו לקדם את עסקת צירופו של החלוץ המקדוני, כאשר בעוד פחות משבועיים תצא ק"ש למחנה אימון והיא תרצה לראותו מצטרף.

הזר שנראה הכי קרוב כרגע לחתימה הוא קשר נבחרת אוזבקיסטן, ג'ולאלידין משאריפוב, כאשר בקבוצה פועלים במישור הבירוקרטי בכדי להשיג לו את האישורים הדרושים. ההערכה היא שהוא יצטרף תוך מספר ימים.

במקביל, לאחרונה הוצע לק"ש החלוץ הקולומביאני, בלאדימיר דיאז. החלוץ בן ה-26 משחק באלינזה מהליגה באל סלבדור, בה הוא כבש שבעים שערים בארבע העונות האחרונות. בתוך כך, מסאי דגו והצוות המקצועי עובדים על הורדת החלודה מהשחקנים במהלך הפגרה. המאמן הציב לו"ז אימונים צפוף ואמר לשחקנים: "נחתם מספיק, הגיע הזמן לעבוד".