בלבול גיבש הרכב למורה. התלבטות בין מאיר למנחם

מאמן מכבי חיפה ישחק במערך של שלושה בלמים, גם רמי גרשון תורגל. דולב חזיזה וירדן שועה יתפקדו כחלוצים. הירוקים ירשמו בימים הקרובים את ווילדסחוט למשחקים באירופה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.07.19 - 09:00
תחילת כתבה

במכבי חיפה ירשמו בימים הקרובים את הקשר/חלוץ ההולנדי, יאניק ווילדסחוט, למשחקים באירופה. הרשימה נשלחה כבר ביום שישי, אבל לכל קבוצה יש אפשרות לרשום עוד שני שחקנים עד 24 שעות לפני המשחק הראשון.

בחיפה לא לקחו סיכון, ואחרי שהשחקן עבר ניתוח ברצועות בקרסול הוא הוכנס לבדיקת MRI שתוצאותיה היו טובות ואפשרו את החתימה. ווילדסחוט נשאר בישראל ולא ויצא לסידורים, כשאשתו ושני ילדיו אמורים להגיע בקרוב. ההולנדי ביקש את החולצה מספר 30. אגב הירוקים סיפרו כי הקבוצה רכשה בזמנו את אדורם קייסי אחרי שעבר פציעה דומה והפריצה שלו בקריירה החלה אצלם.

ההדחה של אלופת אפריקה המכהנת, קמרון, מגביע אפריקה לאומות אחרי ההפסד לניגריה, תוביל לשיחות יותר ישירות בין הקבוצה לג'ורג' מנדז'ק. על פי הקשר, שסיים חוזה, הוא אמור לקבל את שחרורו בחינם מספרטה פראג, ובמקרה כזה הוא יחתום במכבי חיפה לעונה נוספת. "אני רוצה להישאר, אבל מחכה לשחרור", אמר מנדז'ק.

מרקו בלבול גיבש כבר את ההרכב לקראת המשחק הראשון מול מורה הסלובנית ביום חמישי ב'סמי עופר'. מערך שלושת הבלמים שתורגל לאורך כל מחנה האימונים בהולנד וגם אתמול ימשיך, כשרמי גרשון יפתח לצד אעיד חבשי ועופרי ארד. ארנסט מאבוקה, שהשתפר ככל שהמחנה התקדם, יפתח בצד ימין, וההתלבטות היא בין סאן מנחם לבין רז מאיר, שקיבל את הקרדיט במחנה בצד שמאל. נטע לביא, יובל אשכנזי ומקסים פלקושצ'נקו יפתחו בקישור, וצמד החלוצים יהיו דולב חזיזה וירדן שועה, שהחלים מפציעה קלה.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, אופיר מזרחי דורש לשוב לאימונים בטרם ימצא קבוצה. סקציה נס ציונה והפועל כפר סבא מעוניינות בחלוץ, שמחזיק בחוזה לעונה נוספת אצל הירוקים.