700 אוהדי ב"ש פוצצו את אימון הקבוצה

הקהל הלהיב את השחקנים לקראת לאצ'י. אלחמיד לא יהיה בסגל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.07.19 - 21:40
תחילת כתבה

הרוחות בהפועל באר שבע עדיין סוערות סביב חאתם עבד אלחמיד: בקבוצה לא מתכוונים לעבור לסדר היום על התנהגותו של הבלם, שביקש להשתחרר ממשחק החוץ נגד לאצ'י בטענה שהוא לא כשיר מנטאלית. הבלם/מגן, שהוציא פוסט באינסטגרם בו הבהיר את עצמו, לא אמור לשחק בתקופה הקרובה והכעס עליו במועדון לא נרגע. "אם נבוא לקראתו עכשיו, איזה מסר זה יעביר לשחקנים אחרים?", כך אמרו במועדון.

במקביל, הקבוצה חזרה להתאמן לקראת הגומלין. כ-700 אוהדים הגיעו למתחם ופוצצו את האימון, תוך כדי שהם מעודדים ומלהיבים את השחקנים לקראת הגומלין. רמזי ספורי שהחלים מדלקת בגרון עשוי לפתוח מול לאצ'י בטרנר. גל לוי, שטס לאלבניה רק בגלל מחלתו של ספורי, ונכנס לסגל רק בשל היעדרות אלחמיד, אמור להיות בסגל גם הפעם.

שיר צדק וסוכנו דודו דהאן ינסו לסגור את העברתו להפועל ת"א. הבלם מחזיק בחוזה לעוד שנתיים בב"ש תמורת 300 אלף יורו לעונה, וצפוי לדרוש שב"ש תשלים את שכרו. אלונה ברקת תצטרך להחליט אם תשלים את שכרו, או להיות חשופה לתביעה במידה ולא ישוב לאימונים עם הקבוצה. "לאלונה כדאי להגיע להסדר", אמרו בקבוצה.

במקביל ינסו להגיע בב"ש להסדר עם יתר המנודים: דור אלו, שצפוי לעבור בהשאלה עם אופציה לקנייה למכבי ת"א, חן עזרא ש-15 אלף דולר מפרידים בינו ובין חתימה במכבי נתניה, אריק סאבו ואריאל הרוש.