יחתום ברעננה? דראושה מרשים במחנה האימון

שחקן הכנף צפוי להיות הרכש השביעי של קורצקי בקיץ

גיל לוין
גיל לוין  17.07.19 - 10:38

תגיות: הפועל רעננה

תחילת כתבה

ההכנות של הפועל רעננה לעונת 2019/20 נמשכות להן בעיירה המרוחקת ורקה, פולין. לאחר שהחתימה שישה שחקני רכש חדשים, עושה רושם שהשחקן השביעי בדרך - אחמד דראושה.

שחקן הכנף בן ה-21 נבחן בקבוצה בשבועות האחרונים והמריא עם שאר השחקנים אל מחנה האימונים באירופה, שם, במידה שיוכיח את עצמו – יחתום. בינתיים השחקן מצליח להרשים את הצוות המקצועי שסבור שמדובר בשחקן רעב שיכול להשתלב בקלות בקבוצה.

"הוא עדיין לא בשלב להפוך לשחקן קבוע בהרכב ראשון, אבל יש בו המון פוטנציאל", סיפרו עליו במועדון. דראושה גדל במכבי אחי נצרת ושיחק במדי הקבוצה הבוגרת מהלאומית בשתי העונות האחרונות. בעונת 2017/18 כבש 14 שערים ב-35 הופעות, בעונה החולפת כבש רק שלושה ב-22 הופעות.

בגזרת הזרים, נתקע המשא ומתן עם השחקן הקולומביאני, קרלוס ריבס, בעקבות חילוקי דעות כספיים. בהנהלה לא שוללים את המשך המו"מ עמו, אך ממשיכים לקוות שסאנדיי אקינבולה, אותו כבר החתימו בשורות המועדון, יצליח להשיג את האשרה לישראל בהקדם.

בתוך כך, הקבוצה של מנחם קורצקי ערכה היום (רביעי) אימון בוקר והתפנתה לנושאים לא פחות חשובים, כשאחר הצהריים תסע לוורשה למוזיאון השואה. מאוחר יותר, יאפשרו לשחקנים זמן התאווררות בעיר.