"נתניה חולמת על אירופה. תהיה שנה נפלאה"

הרכש החדש של נתניה, הררה, בראיון ראשון: גולובארט המליץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.07.19 - 15:30

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

היהלום החדש: בורחה הררה, הרכש החדש של מכבי נתניה, נחת היום (שני) בישראל. הספרדי בן ה-26, שחתם באמצעות סוכנו, שלומי בן עזרא, ישתכר כ-140 אלף יורו ויחתום לשנתיים. בשדה התעופה הררה נשמע נרגש.

"הליגה הישראלית טובה, זאת הזדמנות מצוינת עבורי כדי להמשיך להתפתח ככדורגלן ואני מקווה לנצל אותה", הררה סיפר לערוץ הספורט לאחר הנחיתה, "אני מגן מאוד התקפי, שתמיד מצטרף להתקפה. אני שחקן הגנה, אבל יש לי איכויות התקפיות".

בהמשך, הררה סיפר על השתלשלות האירועים שהובילה לחתימתו: "נתניה זה מועדון נהדר, שהתעניין בי מאוד. ברגע שפנו אליי, לא חשבתי פעמיים והצטרפתי. דיברתי עם גולובארט ועם עוד חבר'ה ספרדיים, כמו קרלוס קוויאר. הם אמרו שהמדינה יפה ושהכדורגל כאן אינטנסיבי, זה שיכנע אותי יותר מהר".

"רציתי לשנות אווירה. זאת הייתה הזדמנות עבורי להמשיך להתקדם", הררה סיכם, "שיחקתי בליגה הספרדית השניה, עכשיו אני בליגה בכירה. נתניה שואפת להגיע לאירופה ומי יודע? זאת יכולה להיות שנה נפלאה והזדמנות גדולה עבורי".

הררה, שמגיע מהליגה השניה בספרד, שותף בעונה שעברה 9 פעמים במשחקי הליגה של אלבסטה, שנאבקה על העליה לליגה הבכירה. קודם לכן, שיחק בריאוס וריאל ויאדוליד בליגה השניה. המגן השמאלי רשם גם 3 הופעות בליגה הספרדית הבכירה במדי לאס פאלמס, לפני שנתיים.

הררה מצטרף לבן תורג'מן (הפועל ב"ש), רומן גולבארט (סלאמיס), אלמוג כהן (אינגולשטאט), רועי קהת (מכבי חיפה), רון אשכנזי, יובל שדה (רמת השרון), רז כרמי (בני לוד) וצליל נחמיה (נס ציונה) שהגיעו במהלך הקיץ לקבוצה של סלובודן דראפיץ'.