דגו: "נתניה קבוצה מצוינת, יהיה משחק קשה"

מאמן ק"ש הזהיר. אבו עביד ובן שמעון ייעדרו, רואיס בספק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  31.07.19 - 12:19
תחילת כתבה

גביע הטוטו מתחיל לצבור תאוצה והערב (רביעי, 19:30, 5LIVE) יתקיים מפגש המנצחות של המשחק הראשון בבית א', כשעירוני ק"ש תארח את מכבי נתניה. הקבוצה שתצא עם ידה על העליונה תעשה צעד משמעותי לעבר השלב הבא של המפעל.

בגזרתה של הקבוצה של מסאי דגו, המגנים, איאד אבו עביד ואמיר בן שמעון, פצועים וימשיכו להיעדר, אך הצרות של המאמן לא נגמרות פה. לרשימת הפצועים התווספו במשחק האחרון גם סמואל בראון וג'ון רואיס, כאשר שחקן הכנף הקוסטה ריקני סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי.

במידה ורואיס לא יהיה כשיר למשחק הערב, מי שייפתח על חשבונו יהיה מוחמד שכר, שיכניס מהירות להתקפה של ק"ש. השחקן המצטיין במשחק שעבר, ג'יימס אדניי, ימשיך לקבל קרדיט בחוד, כמו גם קיליאן שרידן.

מסאי דגו שוחח עם שחקניו לקראת המשחק וגם הוא יודע שיש פערי איכות גדולים מאוד בין היריבה במשחק האחרון, הפועל חדרה, לבין היריבה הנוכחית, מכבי נתניה. "נתניה קבוצה מצוינת, זה יהיה משחק קשה. תניעו כדור בסבלנות", אמר המאמן לשחקנים.

בגזרת הרכש, לא מן הנמנע כי יצורף שחקן נוסף לחוליית ההגנה, על אף שהסגל של דגו מאוזן ויש לו ספסל די רחב. כזכור, בשנים האחרונות צירפה ק"ש שחקנים בסמוך לתום מועד חלון ההעברות.

ההרכב המשוער: דזיוגס ברטקוס, יובל לוין, עידן נחמיאס, מרכוס דיניז, אורי מגבו, וובה בראון (סמואל בראון), עומר לקאו, ג'יימס אדניי, איסמעיל ריאן, מוחמד שכר (ג'ון רואיס) וקיליאן שרידן.