שרצקי: "לא נשחרר את נחמיאס למכבי ת"א"

בעלי ק"ש לא יסכים למעבר של הבלם בקיץ. קארצב על הכוונת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.08.19 - 10:45

תגיות: איזי שרצקי

תחילת כתבה

מזה כחודש שמו של קפטן עירוני ק"ש, עידן נחמיאס נקשר לאלופה, מכבי תל אביב. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, הצהובים ביצעו פנייה לקבוצה הצפונית בנוגע לבלם.

אמש נערכה פגישה בין איזי שרצקי למנכ"ל מכבי ת"א, בן מנספורד בנוגע לעסקה בין הצדדים. למרות השיחה העביר הבעלים של ק"ש מסר ברור: "נחמיאס לא ישוחרר למכבי ת"א". הבעלים לא מתכוון לוותר על שירותיו של הבלם לעונה הקרובה, כאשר ייתכן ובקיץ הבא יסכים למעבר שכזה.

שרצקי עצמו שם עין על מספר שחקני מכבי תל אביב ובראשם, עדן קארצב. הבעלים התרשם מאוד מהקשר הצעיר שהושאל בעונה שעברה להפועל חדרה ורואה בו פוטנציאל רב. שרצקי מעוניין להשאילו עם אופציה לרכישה בתום העונה.

קארצב לא היחיד ברשימה, כאשר גם רוסלן ברסקי, אילון אלמוג ומתן חוזז זוכים לחיזורים מהצפון. כרגע מכבי ת"א לא משאילה שחקנים, כשגם סקציה נס ציונה והפועל חדרה עוקבות אחר המתרחש.

מאמן עירוני ק"ש, מסאי דגו החליט להקל בעומס והעניק לשחקנים יומיים מנוחה. מחר יחלו להתכונן למשחק הרביעי במסגרת גביע הטוטו, בו תארח את הפועל כפר סבא. ק"ש זקוקה לניצחון בתוצאה גבוהה וכן לקוות למעידה של הפועל חיפה שלה משחק חסר, אחרי שהאדומים הביסו אותה 4:1 במשחק האחרון.