דמארי יפוצה ב-140 אלף ש"ח. אביטן: לא עוד שחקן

בהפועל ת"א ימשיכו לחפש חלוץ זר, אבל בשלב זה אין מועמד רציני על הפרק. דגני חזר להתאמן, והמאמן אמר עליו: "מצפה שיהיה מקצוען ומאמין שהוא מסוגל לעשות את זה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.08.19 - 10:30
תחילת כתבה

"נפרדנו משחקן משמעותי וחשוב למועדון, עומר דמארי זה לא עוד שחקן", כך אמר אתמול (חמישי) מאמן הפועל ת"א, ניסו אביטן, לשחקניו, אני מאמין שנמצא גם את הדרך להיפרד ממנו כמו שצריך כי הכל נעשה די במהירות". החלוץ הגיע לאימון הערב על מנת להיפרד מחבריו, שהופתעו מאוד מעזיבתו. "עצוב לנו וכואב, עומר איש מדהים וחשוב לקבוצה", אמרו שחקנים במועדון.

ההודעה על שחרורו של דמארי אמש היממה רבים, אך במתחם חודורוב זה היה באוויר בשבוע וחצי האחרונים. אביטן והבעלים לא יכלו להתעלם מהיכולת הפושרת של החלוץ במשחקי גביע הטוטו. הם הבינו כי לדמארי, שחזר מפציעה קשה בברך שהשביתה אותו לחצי עונה, ייקח זמן לחזור, רצו לפתוח לו את החוזה ושיחתום על חוזה עם שכר נמוך יותר (הוא מרוויח כ-220 אלף דולר לעונה).

כשדמארי הבין את הלך הרוח, הוא החליט לא להילחם והעדיף לעזוב. בהפועל ת"א טוענים כי מבחינה משפטית הם היו יכולים להשתחרר מחוזהו של דמארי ללא שום פיצוי (בהתאם לסעיף שהכניסו אחרי שנפצע, שמאפשר להם לעשות זאת עד סוף אוגוסט אם הוא לא כשיר במאת האחוזים), אך בסופו של דבר הם יפצו את דמארי בכ-140 אלף שקלים.

"כולנו אוהבים את עומר וכולנו רוצים שהוא יחזור להיות עומר שאנחנו מכירים, אבל אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לתת לו את הזמן שהוא צריך", אמר גורם במועדון. אביטן ימשיך בחיפושים אחר חלוץ זר. נכון לעכשיו אין מועמד רציני על הפרק, לאחר שהניסיונות לרקום טרייד מול הפועל חדרה על לוסיו כשלו ועסקת המעבר של גורי סינדרי, החלוץ האלבני מאוסטנד, נפלה. 

בתוך כך, אוראל דגני חזר לאימונים לראשונה אחרי שפרסם את התגובה החריפה שלו נגד הבעלים על רקע פרשת לקיחת סרט הקפטן ממנו. הבלם ואביטן ערכו שיחה אישית, כשמעבר לכך המאמן אף התייחס לעניין באסיפה ואמר לחניכיו: "אני מצפה מאוראל שיהיה מקצוען ואני מאמין שהוא מסוגל לעשות את זה".