אכזבה ברעננה: "הצעירים כשלו בהזדמנות שלהם"

קורצקי ניסה לנער את חניכיו: "קחו את עצמכם בידיים". ריבס התבקש להוריד במשקל וקיבל תכנית הרזייה

גיל לוין
גיל לוין  14.08.19 - 08:30
תחילת כתבה

הפועל רעננה עדיין מתאוששת מהתבוסה 4:1 למ.ס אשדוד ביום שני האחרון, והתחושות במועדון קשות. האדומים מהשרון חסרו שחקני הרכב רבים בשל פציעות ומנוחות יזומות וראו בכך הזדמנות טובה לתת לשחקנים הצעירים את המושכות ולאפשר להם להילחם על מקומם בהרכב לקראת הליגה. כזכור, הציפייה התחלפה באכזבה ובצוות המקצועי קבעו: "נתנו הזדמנות לצעירים והם כשלו".

לאור התחושות, מנחם קורצקי כינס את שחקניו וביקש לנער אותם: "זה נכון ששיחקנו עם הרכב שהוא ברובו משני. אבל דווקא בגלל זה, כששחקנים מקבלים את ההזדמנות, הם צריכים לדעת לקחת אותה. מחכה לנו משחק נוסף בשבת, קחו את עצמכם בידיים", הוסיף המאמן לקראת המפגש עם הפועל חיפה על המקום ה-11 בגביע הטוטו.

כמו כן, מי שעוד התבקש לקחת עצמו בידיים באופן אישי הוא שחקן הכנף הקולומביאני, קרלוס ריבס. כזכור, השחקן בן ה-25 שהושאל בעונה החולפת מניו יורק רד בולס לאתלטיקו נאסיונל, לא הצליח להשתלב שם ורשם את משחקו האחרון בפברואר 2019. בעקבות כך, אל הפועל רעננה הגיע כשהוא סובל ממשקל עודף.

בתוך כך, השחקן נלקח לשיחה אישית בה התבקש להסיר לכל הפחות שלושה קילוגרמים ממשקלו, נוסף על אחוזי שומן, ונבנתה לו תכנית הרזייה אישית. יש לציין שהשחקן הביע נכונות לתהליך ובקבוצה מהשרון מאמינים שבעזרת ההכוונה הנכונה, הוא עתיד להפוך לאחד השחקנים המובילים בקבוצה.

הדפס