בלטקסה סיכם בבני יהודה ויושאל ממכבי ת"א

המגן חוזר לשכונה. האזינו לאברמוב: "לא כישלון אם לא נגיע לפלייאוף העליון"

תומר לוי
תומר לוי  18.08.19 - 21:52
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, מתן בלטקסה סיכם בבני יהודה ויעבור אליה באופן מיידי ממכבי תל אביב. המגן השמאלי שגם הושאל בעונה שעברה מהצהובים לכתומים, יעשה את אותה הדרך גם בעונה הקרובה. השחקן שלא נכלל בתוכניות של ולדימיר איביץ', יחזק את קבוצתו של יוסי אבוקסיס וצפוי לחתום מחר (ראשון) באופן רשמי.  

בנושא אחר, הציפיות בבני יהודה לקראת פתיחת העונה החדשה בליגה ככל הנראה לא מאד בשמיים. אחרי עזיבתם של הרבה שחקני מפתח ובניית סגל עם תקציב לא מאד גבוה, מחזיקת הגביע לא נחשבת למועמדת לפלייאוף העליון. הבעלים ברק אברמוב דיבר על הנושאים הללו בתכנית הרדיו "5 באוויר" ונשמע לא מאד אופטימי.

האזינו לראיון >>>

"אנחנו מועדון שהוא קודם כל מועדון, מעל כל שחקן", אמר אברמוב. "דולב חזיזה ויובל אשכנזי לא הסכימו להאריך את החוזה. כשהבנתי את זה, לא היה לי מנוס אלא למכור. איסמעילה סורו כן האריך, ולכן הוא נשאר. דן מורי קיבל שדרוג משמעותי לשכר. אני לא מחזיק אף אחד בכוח. יוסי אבוקסיס לוקח למבחנים את השחקנים מהליגות הנמוכות, הוא רואה אותם ומי שהוא חושב שמתאים נשאר".

"אנחנו רוצים להתחזק, נביא עוד 3-4 שחקנים. אני כבר לא ממהר לקחת שחקנים בהשאלה. אם לא תהיה לי ברירה ונרצה שחקן ספציפי, אז אולי ניקח בהשאלה. אנחנו מקדמים שחקנים, אז מעדיפים לקדם את השחקנים שלנו. גאדיר? ביכולות שלו הוא מדהים. הוא שחקן מצוין, אינטליגנט, התאבדתי עליו. הוא השחקן שמרוויח הכי הרבה בבני יהודה מאז שהיא קיימת. יוסי אבוקסיס מאד רצה אותו".

"אנחנו רוצים לעשות עונה טובה. אם לא נגיע לפלייאוף העליון, זה לא כישלון. יש קבוצות כמו ק"ש והפועל חיפה עם תקציבים גדולים משלנו. התקציב שלי הוא כמו של רעננה ואשדוד. לא אכעס אם לא נהיה בפלייאוף העליון, ננסה לעשות את זה בשקט שלנו. מקווה שיותר קהל יגיע למשחקים של בני יהודה. להיות אוהד בני יהודה היום זו גאווה. אני לא מבין למה אוהדים לא מגיעים למשחקים".