אלו: "לא יודע למה מכבי החליטה לסגת"

מגן בני יהודה ל"מגרש פתוח": "מרגיש שטוב לי בקבוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.09.19 - 10:59
תחילת כתבה

רק לפני שנתיים, היה נדמה שדור אלו בדרכו לפסגה. המגן הימני רשם עונת פריצה במכבי פתח תקוה, הוחתם ע"י האלופה הפועל באר שבע לחמש שנים ואפילו זומן לסגל נבחרת ישראל. אבל למציאות יש דרכים משונות לכתוב את עצמה, אלו כמעט ולא שיחק בב"ש, עבר למצב של "נידוי", והיה ברור שהקיץ הוא היה בדרכו לתחנה חדשה.

תחילה היתה שם מכבי תל אביב, שבשורותיה סיכם ואף הגיע למחנה האימונים של הקבוצה, אך הסיכום לא החזיק מעמד והוא בסופו של דבר שוחרר. בני יהודה היתה זו שקפצה על המציאה, ושם אלו בן ה-25 ינסה לחזור למעמדו כשחקן מוביל.

"אני לא יודע מה קרה שם", התייחס אלו לאפיזודה עם הצהובים ב"מגרש פתוח". "הגיעה הצעה רשמית ממכבי ת"א, הם רצו שאגיע למועדון והכל כמעט נסגר. כבר עליתי על טיסה למחנה אימונים, וברגע האחרון היתה חזרה אחורה. אני לא יודע אם זה חוסר מזל, בסופו של דבר התקבלה ההחלטה. היום אני נמצא במקום טוב, ומאוד שמח".

בהמשך, אלו התייחס גם לשנתיים האחרונות והלא פשוטות שעבר: "בעונה שעברה פתחתי טוב את מחנה האימונים, אבל אז נפצעתי. דברים לא הלכו כמו שצריך, זה לא מה שציפיתי מעצמי וגם לא מה שב"ש ציפתה ממני. אני יודע לקחת אחריות, ואבקר את עצמי, אבל היו גם דברים מסביב שגרמו לכך שלא אצליח להתרומם. היו יותר מדי שחקנים על המון עמדות, זו היתה הבעיה שלנו (ב"ש) בעונה שעברה. קשה להוציא משחקנים כאשר יש שני מובילים על אותה עמדה".

לגבי חוסר היכולת לפרוץ, אמר אלו: "היו ימים שישבתי וידעתי שדברים לא מסתדרים, אבל אתה צריך להרים את עצמך, מה שאנחנו חווים זה מנטלי והכל זה ביטחון. וזה מה שקיבלתי בבני יהודה, אני מרגיש שטוב לי, עשיתי מספרים גבוהים יותר בשני מחזורים ממה שעשיתי בכל העונה שעברה".

אלו המשיך והתייחס לסיטואציה אצל הזהובים: "כשנכנסתי בפעם הראשונה, הסתכלתי על זה בפליאה: אבוקסיס הוא כמו חבר של השחקנים, כולם אוהבים אותו והוא הראש של המערכת. ההחלטה לעבור היתה קלה מאוד. אני יודע שהקבוצה הזו טובה למידות שלי, גם השיטה ואיך שהקבוצה נראית. זה מקום חיובי שצועד קדימה, וזה ספציפית היה לי חשוב. ברור שאין כאן לחץ של מועדון גדול, אבל בני יהודה היא מועדון עם שאיפות גבוהות".