גידי קאניוק לא צפוי להמשיך בהפועל חיפה

הקשר יסיים את חוזהו בקיץ ורשאי לנהל מו"מ עם כל קבוצה לעונה הבאה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.01.20 - 08:33
תחילת כתבה

גידי קאניוק לא צפוי להמשיך בהפועל חיפה בעונה הבאה. הקשר שהגיע הקיץ לקרית חיים חתם על חוזה לעונה ללא אופציה של הקבוצה, ורשאי להתחיל לנהל מו"מ עם קבוצות לקראת העונה הבאה.

קאניוק כבש עד כה שני שערים בליגה, הוסיף שני בישולים ונחשב לאחת מנקודות האור הבודדות בעונה הבינונית שעוברת על הקבוצה. זאת לא תהיה הפעם הראשונה שבה הפועל חיפה מאבדת שחקנים בולטים ללא תמורה, כשהאחרון היה השוער הליטאי, ארנסטס שטקוס, וקדמו לו גם אלון תורג'מן ושמואל שיימן לאחר עונת הזכייה בגביע.

הרכש הראשון בחלון ההעברות, מיקי סירושטיין, רשם אתמול אימון ריצה בלבד והיום כבר ערך אימון מלא. בשל מצוקת הבלמים, הוא נמצא בתמונת ההרכב למשחק בשבת נגד קבוצתו לשעבר, מ.ס. אשדוד. פרינס תומאס, שגדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב, החל להיבחן בקבוצה.

דור מלול ולירן סרדל, שנעדרו משני המשחקים האחרונים, צפויים להיות כשירים, בעוד גל אראל ובן והבה צפויים להיעדר תקופה ארוכה, וניסו קפילוטו ישוב בעוד כחודש.

בעניין אחר, אמש הודיע הבעלים יואב כץ בכוונתו להקדים את בואו לישראל כדי לסייע בפן המנטלי, זאת למרות שהשחקנים והצוות המקצועי העידו כי הוא מקיים איתם שיחות רבות גם בשלט רחוק.