אדניי יוקפא או ישוחרר, טראורה מועמד לק"ש

הקשר ינותח בברכו. שחקנה של כפ"ס עשוי להגיע על חשבונו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.01.20 - 09:50
תחילת כתבה

עירוני ק"ש התבשרה אתמול (שני) כי הקשר ג'יימס אדניי סיים את העונה, לאחר שאובחן לו קרע במיניסקוס והוא ייאלץ לעבור ניתוח שישבית אותו לשלושה חודשים. הניגרי הגיע בהשאלה בקיץ מגבאלה האזרית תמורת 50 אלף יורו. כדי לפנות מקום לשחקן זר, אדניי יוקפא או ישוחרר, וההערכה שק"ש לא תממש את האופציה עליו.

הצוות המקצועי של ק"ש כבר החל בחיפושים אחר מחליף. בובאקר טראורה הקיצוני של הפועל כפר סבא בין המועמדים. הסנגלי בן ה-22 כבש העונה שלושה שערים והוסיף שני בישולים. כפר סבא לא תשחררו ללא תמורה, אך איזי שרצקי כבר רשום על לא מעט עסקאות גדולות. רק לאחרונה נכנסו לקופות המועדון כ-400 אלף יורו ממעברו של עדן שמיר לסטנדרד ליאז'.

הפציעה של אדניי עשויה להשפיע גם על השינוי בחלק הקדמי. במועדון כבר הגיעו לסיכום עם החלוץ רוג'רס קולה (30), אך בשלב הזה קבוצתו הזמבית, זאנאקו מערימה קשיים על מעברו. קיליאן שרידן, שמעמדו ירד משמעותית, עשוי להישאר מכיוון שהחיפושים בשלב הזה מתמקדים במחליף לאדניי שהיה שחקן משמעותי מפתיחת העונה.

מחר תצא הקבוצה לקרב תחתית לוהט נגד הפועל רעננה. הרכש החדש, שמואל שיימן צפוי לרשום הופעת בכורה בהרכב. מוחמד שכר שהחלים מפציעה ושב לאימונים, עשוי לפתוח על חשבונו של אדניי. גם עומר לקאו בתמונת ההרכב. קובי רפואה לא צפוי לבצע מהפכה בהרכב שרשם משחק טוב נגד הפועל באר שבע (0:0). ק"ש חייבת נקודות לאחר שלא ניצחה בחמשת המחזורים האחרונים. ניצחון יגדיל את הפער מהקו האדום לשש נקודות.

הרכב משוער: גד עמוס; אורי צעדון, מרכוס דיניז, אורי דהן, שמואל שיימן; סילאס דה סילבה, עדן קארצב, סמואל בראון (עומר לקאו); מוחמד שכר (מאליק פוסטר), אחמד עאבד ויואל אבוחצירה (קיליאן שרידן).