נתניה רצה לפלייאוף: "לא הזמן לשחק יפה"

היהלומים מרוצים מניהול המשחק. מפגן תמיכה באייל סגל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.02.20 - 07:38
תחילת כתבה

למכבי נתניה יש עוד דרך ארוכה עד שהיא תבטיח את מקומה, אם בכלל, בפלייאוף העליון אבל הקבוצה של סלובודאן דרפיץ ושי ברדה הוכיחה אתמול שהיא בהחלט בכיוון, כשחזרה אתמול (שבת) מפיגור, לראשונה העונה בניצחון 1:2 על הפועל רעננה.

במועדון שיבחו את צמד המאמנים, כשביצעו "חילופים בינגו", עם כניסתו של פאטוס בצ'יראי, שענה אתמול מיד בשער. כמו בצ'יראי, גם כינסתו של יונאס מלדה הייתה חיובית מאוד, וזו הייתה שאלה של זמן עד שיכבוש גם הוא.

"אין ספק שמשחקים כאלו, שכולם נותנים מעצמם, יגרמו לאייל (סגל) לחשוב שוב", אמרו במועדון, בצל הודעתו של הבעלים של הקבוצה על כך שהוא מתכוון לעזוב. סגל שישב עם האוהדים ונראה מאוד פעיל, קיבל לא מעט פניות בנוגע להצהרתו: "כל העולם ביקש ממנו לחזור בו ואפילו האוהדים מעודדים אותו לשנות את החלטתו וכולנו תקווה שכך יקרה". גם כובש שער הניצחון אתמול, טים הויבך התייחס לסוגיית סגל: "הייתי עצוב, כי אני אוהב את הדרך שבה אייל מוביל את המועדון".

כמו כן, הבלם, שמודע לכך שהזמן מתקצר עד הפלייאוף העליון הוסיף: "אנחנו לא צריכים שזה ישפיע עלינו כי יש לנו את העבודה שלנו ולא משנה מה קורה מסביבנו חייבים לשמור על ריכוז ולהשיג נקודות". על הניצחון החשוב אתמול אמר הגרמני: "אני שמח שכבשתי את הפנדל. נגמר הזמן שאנחנו צריכים לשחק בו יפה, לקחנו את הנקודות וזה הדבר היחיד שחשוב".

היהלומים עם הפנים קדימה למירוץ לפלייאוף העליון. חסרונו של הקפטן, אלמוג כהן הורגש והוא ישוב להרכב במשחק הקרוב מול הפועל חיפה. לנתניה נותרו עוד שלושה משחקים לסיום העונה הסדירה כשההערכה היא שעוד שש נקודות יבטיחו מקום בפלייאוף. אחרי משחק הבית מול הפועל חיפה, היהלומים יפגשו את קריית שמונה ובמחזור האחרון מחכה להם האלופה, מכבי ת"א.