אם תעלה לפלייאוף: עמוס ימשיך בנתניה

חוזהו של השוער יוארך אוטומטית. בצ'יראי בתמונת ה-11 לשבת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.02.20 - 09:25
תחילת כתבה

דני עמוס יישאר בוודאות במכבי נתניה, אם זו תעפיל לפלייאוף העליון. השוער חתם בתחילת העונה על חוזה לעונה, עם אופציה לאחת נוספת, ובמסגרתו הוכנס סעיף שאם הקבוצה תסיים בין שש הראשונות, חוזהו יוארך באופן אוטומטי.

עמוס, שבתשעה משחקים העונה לא ספג, מחוזר על ידי לא מעט קבוצות, בהן מכבי פ"ת שצפויה לחזור לליגת העל. אבל מבחינת נתניה, עמוס הפך לאחד השחקנים הכי חשובים בסגל, על הדשא ומחוצה לו.

בתוך כך, בנתניה מתכוננים למשחק העונה מבחינתם מול הפועל חיפה בשבת, אליו יגיעו אחרי ארבעה מחזורים רצופים ללא הפסד, וכשהם רחוקים שתי נקודות מהמקום המוליך לפלייאוף העליון.

אלמוג כהן ישוב להרכב על חשבונו של סתיו פיניש, ופאטוס בצ'יראי עשוי לפתוח על חשבון גיא מלמד. גם יונס מלדה נמצא בתמונת ההרכב. הבלם הסרבי החדש, לזאר שירקוביץ', עשוי להיות לראשונה בסגל. "העונה שלנו תלויה בשבת", אמרו בנתניה בכנות, "קבוצה ווינרית צריכה לדעת לבוא למשחקים מכריעים ולנצח".

במועדון מקווים שעלייה לפלייאוף העליון תגרום לאייל סגל לשנות את דעתו. בינתיים, במועדון מציינים שכרגע אין אף רוכש בפתח ובכל מקרה סגל יישאר, כשהתקציב יעמוד על 18 עד 20 מיליון שקלים - שהם תקציב ההכנסות של הקבוצה.