אבוקסיס: "מעדיף הורדת נקודות מאשר רדיוס"

מאמן ב"ש התייחס לעונש קבוצתו ומתכונן לאקסית בני יהודה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.02.20 - 14:52
רוצה לחבר ניצחון שני ברצף (יגאל גולדשטיין)
רוצה לחבר ניצחון שני ברצף (יגאל גולדשטיין)
תחילת כתבה

לאחר שלוש תוצאות תיקו מאכזבות הפועל באר שבע רשמה ניצחון בשבוע שעבר נגד נס ציונה והיא רוצה להמשיך את המומנטום נגד בני יהודה ביום שבת. יוסי אבוקסיס יפגוש לראשונה את האקסית לאחר המעבר והוא התייחס לכך במסיבת העיתונאים. כמו כן, מאמן האדומים דיבר על הפלייאוף העליון הקרב ובא וההתאקלמות של השחקנים החדשים במועדון.

מסיבת העיתונאים נפתחה עם מאמן ב"ש, יוסי אבוקסיס שהתייחס למפגש עם האקסית: "היו הרבה רגעים שמחים בכתום, זה מרגש לחזור אבל המשחק הקרוב הוא הכי חשוב עבורי. היו לנו הרבה רגעים טובים אך האווירה בין הקהל לבעלים בחודשים האחרונים אכזבה אותי. כשקיבלתי הצעה מב"ש הבנתי שזה הזמן המתאים לעזוב".

עם זאת, מאמן האדומים דיבר על עונש הרדיוס שהקבוצה קיבלה לאחרונה והביע דעה נחרצת בנושא כשהוא מעדיף שקבוצתו תיפגע ולא האוהדים: "עונש רדיוס כבר לא מקובל בעולם וצריך להימנע ממנו גם בישראל. אפשר להעניש קבוצה בדרך אחרת, בסופו של דבר מי שנפגע זה הקהל. אני מעדיף אפילו שיורידו לקבוצה נקודות מאשר שהקהל לא יגיע למגרשים".

כמו כן, אבוקסיס התייחס למשחק ביום שבת נגד בני יהודה: "דברים שם השתנו, יש לבני יהודה מאמן חדש וסגנון אחר עם אלישע לוי ואני מתעסק בקבוצה שלי. אנחנו רוצים לעשות סוף סוף ניצחון שני ברציפות. אנו מתכוננים טוב ליריבה שצריכה את הנקודות ותקשה עלינו. קשה לדעת אם אני אשלב שחקנים חדשים, זה תלוי איך המשחק יתפתח. במשחק נגד נס ציונה קיבלנו כרטיס אדום ששינה קצת את התוכניות".

לאחר הרכש הפחות מוצלח עם פאוליניו אבוקסיס בטוח שהבאת אלטון אקוסטלה תהיה סיפור אחר לגמרי: "פאוליניו הגיע אלינו פצוע, זה שהוא שיחק בקבוצה החדשה שלו לא אומר שהוא כשיר באופן מלא. הייתה לנו הזדמנות מצוינת עם אלטון ואני חושב שעשינו החלטה נכונה".

בנוסף למאמן, גם תומר יוספי התראיין והתייחס על כך שהייתה אפשרות ליגיע לבני יהודה: "האווירה מעולה בחדר ההלבשה, אין הבדלים בגלל הגילאים השונים. תמיד האמנתי  בעצמי ורציתי להישאר במועדון. החלטתי ביחד עם הצוות המקצועי שאני צריך לחכות להזדמנות ולהוכיח את עצמי על הדשא".

לסיום, הקשר המוכשר היה נרגש בשל הזימון היוקרתי לסגל הנבחרת המורחב: "גאווה גדולה להיות בנבחרת הבוגרת. הייתי צריך להתאמן עם הנבחרת היום, אך השתחררתי בשל האימון המסכם לקראת בני יהודה ואני אגיע לאימון הבא".