מימר: "המשחק מול הפועל ת"א כמו גמר גביע"

המאמן נערך לקרב: "נקווה לשים את חדרה שוב בטופ של ישראל"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.02.20 - 16:22
תחילת כתבה

בעוד הוא מכין את הפועל חדרה ל"גמר הגביע" מול הפועל תל אביב בשבת - קרב ראש-בראש על הכרטיס לפלייאוף העליון - מאמן הפועל חדרה שרון מימר דאג לשלוח מסר להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגה, שהתריעו מפני ביקורת פומבית על שופטים. "זה מוכיח לי שאת הקבוצות הגדולות רק מזהירים, בעוד בקבוצות הקטנות נכנסים בכל הכוח", תקף מימר.

בצל חוסר שביעות הרצון מאותו מכתב, למימר כאמור מצפה משימה חשובה בסוף השבוע והוא דרוך מאוד: "אנחנו שמחים שחדרה היא חלק מקרבות הפלייאוף העליון, זו לזכות עבור כל מי שהיה פה מתחילת העונה והביא את הקבוצה למצב הזה. יש לנו גמר גביע בשבת, נתכונן כמו שצריך ונקווה לשים את חדרה שוב בטופ של הכדורגל הישראלי".

הנוסחה מבחינת הפועל חדרה ברורה: ניצחון על הפועל תל אביב, והיא בפלייאוף העליון. כל תוצאה אחרת - והיא תישאר בפלייאוף התחתון. "הפועל תל אביב כרגע בפלייאוף העליון, לה יש מה להפסיד כי היא כבר שם", פתח מימר בלוחמה הפסיכולוגית והוסיף: "אנחנו כרגע לא בפלייאוף ואם נשיג את זה, זה יהיה הישג עצום. כשקיבלתי את חדרה היא לא הייתה בפלייאוף העליון, לשמחתי עשינו תוצאות טובות והיינו הרבה זמן בתוך הפלייאוף. גם עכשיו אנחנו רק במרחק נקודה, אנחנו כל הזמן באזור. חדרה מוכיחה שהיא בליגת העל בזכות ולא בחסד. נצטרך עוד גרוש ללירה כדי להפוך את העונה הזו מטובה למצוינת. אוי ואבוי אם צריך להמריץ שחקן או כל מי שמתעסק במקצוע לקראת המשחק הזה".

בין אם יעלה לפלייאוף העליון ובין אם לא, נראה כי מימר ימשיך על הקווים כמאמן הפועל חדרה גם בעונה הבאה. "יש רצון של שני הצדדים, וברגע שזה הדדי - הדברים בדרך כלל נסגרים", הבהיר.