בלתי נתפס: מפתח במחיר של מכונית על

החל מ-55 אלף ועד 560 אלף ד' ויש לכם מפתח משובץ יהלומים

מערכת עולם הרכב  14.04.19 - 14:38
תחילת כתבה

דווקא בעידן שבו לפחות ופחות מכוניות יש מפתח שנראה ומרגיש כמו מפתח מתכת ותיק, חברה פינית  בשם Awain החליטה להמציא את הז׳אנר מחדש ועם רעיון נוצץ במיוחד: מפתחות שעולים החל מ-55 אלף דולר לחתיכה ומגיעים עד לסכום נאה של 560 אלף דולר.

אתר carscoops שחושף את המיזם החדש מספר כי בגרסה ה׳עממית׳ של המפתחות (55 אלף דולר, כן?) המפתח יכלול מעטפת של עץ ועור ויהיה יצוק מזהב של 18-24 קראט. כדי להצדיק מחיר של נאמר טויוטה קאמרי חדשה (בישראל כן? בחו״ל מחיר הרכבים הוא קצת יותר ממחצית)  יהיה הזהב מעוטר ב-354 יהלומים בסך כולל של 3.5 קראט.

אם זה לא מספיק מפואר לכם אתם יכולים להזמין את סדרת הביניים של החברה בכ-100 אלף דולר עם מפתח שמשובץ ב-1250 יהלומים בסך כולל של 20 קראט. ואם גם זה לא מספיק כדי להרשים את השכנים אז תמורת יותר מחצי מיליון דולר תוכלו לקבל את סדרת ה״פנטום״ של החברה עם 34.5 קראט של יהלומים. אגב, המחיר הזה כבר גבוה משמעותית אפילו ממחירה של רולס רויס פנטום חדשה. אנחנו כבר היינו מעדיפים להחליף את השכנים.

אם חשבתם להזמין מפתח כזה לסובארו שלכם אז בחברה מבהירים כי המפתחות מיועדים רק למכוניות הפאר כמו בוגאטי, למבורגיני, רולס רויס וכו'.  ומה קורה אם מאבדים את המפתח?  אז לפחות בינתיים אין אחריות.

הדפס