דיווח: מקגרגור ומייוות'ר במו"מ לקרב חוזר

השניים מתכננים קרב MMA שעשוי לגלגל סכום של 500 מ' דולר

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.02.18 - 14:34
תחילת כתבה

אחרי "קרב המאה" באוגוסט האחרון, בו ניצח פלוייד מייוות'ר את קונור מקגרגור בזירת האיגרוף, נראה כי אנחנו צפויים לפרק המשך. על פי דיווחים, השניים מנהלים מו"מ בניסיון לקבוע קרב MMA שמוערך בכ-500 מיליון דולר.

כידוע, למייוות'ר הבלתי מנוצח באגרוף, אין שום ניסיון בזירת האוקטגון ורבים חושבים כי הניצחון יהיה מוחץ עבור הלוחם האירי. מקגרגור עשה את הצעד בפעם הקודמת והתאגרף לראשונה מול האמריקני, אז נוצח בסיבוב ה-10 לאחר שהשופט הפסיק את הקרב.

נשיא ה-UFC, דנה ווייט, סיפר כי הוא שומע על התרחשויות סביב הקרב: "אני שומע שיש המון דיבורים ברקע. יש המון דיברים עם אנשים של מייוות'ר בן ה-40. מדברים על כך שהוא צפוי להילחם בקרב MMA מול מקגרגור, אחרי שראינו של מקגרגור אין שום סיכוי מולו באיגרוף".

Come at the king, you best not miss...

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

"אנשים מתים לראות את מייוות'ר מנוצח על ידי מקגרגור וזה לא ישפיע בכלל על קריירת האגרוף המוצלחת שלו. אני חושב שזה הולך לקרות וזה יהיה קרב ששוה בין 300 ל-500 מיליון דולר", אמר ווייט.

מייוות'ר עצמו כבר החל לא מזמן לחמם את השטח כשהעלה סרטונים שלו מתוך האוקטגון. לוחם ה-UFC מייקל ביספינג לא חושב שהקרב יקרה, וגם אם כן, הוא יודע מה תהיה התוצאה: "בכנות, אני לא יכול לראות את מייוות'ר נלחם MMA ובטוח לא ב-UFC. מקגרגור יגמור לו את הצורה. זה יגמר בתוך 35 שניות על הקרקע".

הדפס