רק שייצא: Red Dead Redemption 2 נדחה

ברוקסטאר, הסטודיו המפתח, טוענים כי נדרשים ליטושים נוספים למשחק

מתן בן ישי  04.02.18 - 15:47
תחילת כתבהרוקסטאר, הסטודיו אשר פיתח את סדרת משחקי Grand Theft Auto, חוזר עם משחק המשך ל-Red Dead Redemption, אשר יצא במקור לקונסולות הפלייסטיישן 3 והאקס בוקס 360. ומאז שנחשף לפניי מספר חודשים, תאריך השיחרור המצופה היה לקראת אביב 2018.

כעת, חשפו ברוקסטאר כי המשחק יידחה לחודש אוקטובר, ל-26.10 אם לדייק. הדחייה כנראה לא הפתיעה את מעריצי רוקסטאר, מכיוון והסטודיו ידוע בדחיית המשחקים שלו על בסיס קבוע, על מנת לוודא שהמשחקים מלוטשים ומוכנים, מכיוון וברוקסטאר, בניגוד לסטודיואים אחרים בשוק כיום, לא מאמינים בשיחרור מוקדם של המשחק ובשיחרור עדכונים ופאטצ'ים, ומעדיפים לתת לשחקן את המשחק כאשר הוא בשל ומוכן.

Red Dead Redmeption היה משחק אקשן הרפתקאות בעולם פתוח, בדומה לסדרת משחקי Grand Theft Auto, אשר שם את השחקן בנעליו של ג'ון מרסטון, פורע חוק בתקופת המערב הפרוע של אמריקה, בתקופה בה התרבות מתחילה להשתנות ואיזה משאירה מקום לאנשים כמו ג'ון מרסטון בשורותיה. המשחק נחשב לאחד מהמשחקים המוצלחים ביותר בדור הקודם, ומשחק המשך היה רק שאלה של זמן. במשחק השני בסדרה נשחק את ארתור מורגן, חייל בכנופיה בו לקח חלק ג'ון מרסטון, ויהיה בעצם קדימון למשחק הראשון בסדרה.

הדפס