רוקסטאר הפתיעה: באטל רויאל ב-Red Dead Redemeption 2

מצב המשחק הפופולארי מצטרף למולטיפלייר של המשחק כיאה למשחקים כמו PUBG ו-Fortnite

מתן בן ישי  08.02.18 - 12:56
תחילת כתבהשמועות חדשות צצות ברשת לגביי עתיד המולטיפלייר של המשחק המצופה Red Dead Redemption 2, ופרטים חדשים נחשפו לגביי מצב הסינגלפלייר וחושפים חלק מהפעילויות שיוכל השחקן לבצע במהלך המשחק.
בתחום המולטיפלייר נאמר כי המשחק יכלול מצב אשר יאמץ את גישת ה-Battle Royale כיאה למשחקים כמו PUBG ו-Fortnite, בו השורד האחרון בזירה הוא המנצח. עוד לא ברור כמה המצב יהיה שונה מאותם משחקים, או האם רוקסטאר ינסו לחדש.

מצבים נוספים שהמשחק יכלול יהיו Revive and Survive, בו יתרחש קרב בין שתי קבוצות, ונוכל להחיות שחקנים מאותה קבוצה, רק שיהיה לשחקן זמן קצוב לבצע זאת. המצב השלישי שהוזכר יהיה Money Grab, בו יצטרך השחקן לאבטח שקי כסף ולהעבירם לבסיס של הקבוצה כמה שיותר מהר בזמן שהקבוצה המתחרה מנסה לעצור אותו.

מבחינת מצב הסינגל פלייר, ידוע שהמשחק יתרחש בעולם פתוח ועצום, ויכלול שני חלקים במפה: ארמדילו וריגווד. השחקן יוכל לבחור בין כלי כרכרות וסוסים שונים במהלך המשחק על מנת להתנייד במשחק, ואפילו לקחת את הרכבת, שלפי השמועות תתפקד בתור עיר קטנה בפניי עצמה, עם תושבים שיאכלסו אותה ונוכל לשוחח ולהעביר את זמננו איתם.

מצב המשחק בגוף ראשון אשר החל ב-GTA V יחזור, יחד עם האופציה לפגוש אנשים רנדומליים במפה ולבצע עבורם משימות מוזרות ובזויות, יחד עם היכולת המיוחדת של ה-Dead Eye מהמשחק הקודם. נאמר שלשחקן תהיה השפעה מסויימת על המשך הסיפור בהתאם להתנהלות שלו, כך שהיא תוכל להשפיע על הדיאלוג ואפילו על מטרת המשימה. מכניקה חדשה ומעניינת שהוזכרה היא הדרך להוציא מידע מאוייבים גוססים במידה והשחקן יחליט לחוס על חייהם.

נכון לעכשיו, חדשות אלו בגדר שמועה בלבד, אך התחשב בעובדה שרוקסטאר גילו עם המולטיפלייר של Grand Theft Auto V את עולם המיקרו תשלומים, הגיוני להניח שהשמועה תתברר כאמת מהר מאוד, מכיוון ומפת המשחק בהחלט מאפשרת סגנון משחק שכזה למולטיפלייר, והוא בהחלט יוכל להכניס רווחים לחברה במהרה.

הדפס