אילו משחקים של אקס בוקס יתמכו אחורנית?

מיקרוסופט חשפו אילו משחקים יחודשו עבור ה-XBOX ONE X

מתן בן ישי  28.02.18 - 17:37
תחילת כתבה

מיקרוסופט עושה הרבה כדי להשאר רלוונטים בשוקמ הגיימינג, והולכים ראש בראש בעיקר מול סוני אשר מצליחים לנגוס נתח מאוד מכובד מקהל השחקנים. בדיוק בגלל הסיבה הזו, מנסים במיקרוסופט להפוך את קונסולת האקס בוקס לנגישה יותר, וכבר הכריזה על אפשרויות כמו cross platform, אשר מאפשרים לשחקני האקס בוקס לשחק עם שחקני המחשב האישי ברשת, ואפילו תמיכה אחורנית במשחקים אשר כבר יצאו ל-360, לקונסולה העדכנית, ה-Xbox One ו-Xbox One X.


כעת נחשפו הכותרים הראשונים אשר נכנסו לרשימת המשחקים אשר יכללו בספריית ה"תמיכה אחורנית" של אקס בוקס: Assassin’s Creed, Mirror’s Edge, Oblivion, Skate 3, Fallout 3, ו-The Witcher 2: Assassins of Kings.

כותרי הבית של האקס בוקס, אשר פותחו אקסקלוסיבית לקונסולה ואושרו כי יקבלו תמיכה אחורנית בקונסולה הם Crackdown, Fable Anniversary, Forza Horizon, Gears of War 3, וכמובן, משחק הדגל של הקונסולה, Halo 3.

 

המשחקים זמינים בספריית המשחקים של מיקרוסופט, והשחקן יוכל לבחור אם ירצה לשחק בגרפיקה המקורית של המשחק, או בגרפיקה משופרת וחדה יותר על ה-XBOX ONE X, אשר מכפילה את כמות הפיקסלים ומחדדת את הטקסטורות, בלי לגעת בקוד המשחק, כך שתאפשר לשחקנים להנות מהמשחקים בגרפיקה המתאימה את עצמה יותר לימינו ולרזולוציות של הקונסולות הקיימות בשוק.

הדפס