חוזרים למקורות: Battlefield יתרחש במלחמת העולם השנייה

תמונה חדשה שדלפה ברשת מגרסת המפתחים מאשרת את זירת ההתרחשויות של המשחק החדש בסדרה

מתן בן ישי  04.03.18 - 14:41
תחילת כתבהגם סדרת Battlefield וגם Call of Duty החלו בתור משחקי ירי בגוף ראשון המתקיימים במלחמת העולם השנייה, ולאחר שבמשחק האחרון חברת אקטיוויז'ן המפתחת את Call of Duty החליטה להחזיר את הסדרה למקורות עם הכותר האחרון, WWII,  נראה כי שבחברת EA החליטו לעקוב אחריי ההצלחה של המתחרה, ולהחזיר את סדרת Battlefield לימים הראשונים שלה, ואת זירת ההתרחשויות ללמחמת העולם השנייה.

מיד לאחר שנחשפה השמועה הזו ברשת, חשף משתמש ברשת Reddit תמונה מגרסת המפתחים של המשחק על מנת לאשר את החדשות, ונראה כי המשחק ייקרא Battlefield V, שם אשר גרם למעריצים רבים לתהות מדוע למשחק לא קוראים פשוט "Battlefield 2", כך יוכל להמשיך את את מספור הסדרה מחדש שהחל במשחק הקודם, שם המספר "1" היה מכוון למלחמת העולם הראשונה בה לקח השחקן חלק.

 

כנראה שבחברת EA לא רצו לבלבל את המעריצים עם המשחק שיצא בשנת 2005, שגם הוא ניקרא "Battlefield 2". מעריצים נוספים ברשת טוענים כי ה-V בשם מתייחס לסלוגן “V for Victory”, אשר השתמשו בו בעלות הברית במלחמת העולם השנייה.

EA ו-DICE (אשר מפתחת את המשחק) עוד לא התייחסו לשמועות, אך טענו בעבר כי הם מעוניינים לעזוב את זירות הקרבות המודרניות ולחזור לתקופות היסטוריות, ונראה שלאחר ההצלחה של הכותר האחרון בסדרה, מדובר בהחלטה חכמה, מכיוון והוא נחשב להצלחה מסחררת ולאחד הכותרים הנמכרים ביותר בסדרה עד היום.

הדפס