יוביסופט מפנקת את קהילת השחקנים שלה

שינויים מבורכים מגיעים ל-Rainbow Six Siege בעדכון החדש

מתן בן ישי  05.03.18 - 18:54
תחילת כתבה

שחקני Rainbow Six Siege, שימו לב: עונת העדכונים השלישית של Rainbow Six Siege בפתח, ואיתה יגיעו גם כמה עדכונים למשחק, מעבר למוד הזומבים אשר יהיה ניתן לשחק ב-co op.

במקור, מי שקנה את המשחק יכל לבחור בין מספר גרסאות: מתחילים (Starter), מתקדמים (Advance), זהב (Gold), והגרסה המלאה (Complete Edition. כולל כל ההרחבות ו-Season Pass). כעת נאמר כי שיטת ה-Renown (הכסף הוירטואלי של המשחק) תוסר, ו-20 הדמויות הראשונות במשחק (אשר רובן נעולות ונאלצות להיפתח ע"י כסף וירטואלי או אמיתי) יהיו פתוחות לכל המשתמשים אשר יקנו וכבר קנו את גרסאות המתקדמים, זהב והגרסה המלאה.

 שחקנים אשר רכשו את גרסת המתחילים וקיבלו רק שני מפעילים בתור התחלה, כעת יקבלו שישה מפעילים רנדומליים אשר יוגרלו בין: Ash, Thermite, Thatcher, Fuze או Sledge מבחינת הצד ההתקפי של המשחק,  ו-Rook Mute, Smoke, Jager או Kapkan מהצד ההגנתי.

מיוביסופט נמסר  "שחקנים חדשים יקבלו סיכוי יותר טוב לפתוח מפעילים שזמינים להם בזמן משחק, בניגוד לסיכויים שבהם רוב המפעילים נחטפים לפניי תחילת משחק ע"י שחקן אחר בקבוצה. עשרת המפעילים שבחרנו נבחרו מכיוון ושחקנים חדשים יכולים ללמוד את היכולות המיוחדות שלהם במהירות".

החברה הודיעה על פינוק קטן נוסף אשר אמור לשמח את קהילת המשחק: מחירי התוספים לנשקים (כמו כוונת, קת משופרת, משתיקי קול וכו') יוסרו לחלוטין ויהיו זמינים בחינם. לצערם הרב של המעריצים (וגם של כותב מדור זה) יוביסופט הודיעו כי עקב הגבלות טכניות, לא יוכלו לבצע החזר רטרואקטיבי לשחקנים אשר כבר רכשו באמצעות Renown או כסף אמיתי תוספים לנשק, או את הדמויות אשר נרכשו מבעוד מועד. השינויים יכנסו לתוקף החל ממחר, ה-6 למרץ.

למי שאינו מכיר, Rainbow Six Siege הוא משחק יריות קבוצתי הדורש חשיבה וטקטיקה מצד השחקנים, בו  בוחרים דמות, והמטרה היא לנצח את הקבוצה היריבה באמצעות שימוש ביכולות המיוחדות של כל הדמויות בדגש על עבודת צוות ושיתוף פעולה. המשחק תפס תאוצה בשנים האחרונות, במיוחד עם עדכונים שוטפים במהלך השנה אשר דואגים לרענן את תוכן המשחק. מכיוון והמשחק שם דגש על עבודה קבוצתית, מקומו בענף ה-eSports מרגיש טבעי, ובעולם כבר מתקיימות ליגות וטורנירים במשחק.

 

הדפס