Fifa World Cup 2018: רשימת הציפיות שלנו

מצבי משחק חדשים, וזמינות ב-FUT. לקראת המונדיאל הקרב ובא, אספנו עבורכם את מיטב הבקשות והרצונות שלנו מהעדכון המיוחל לפיפ"א 18

מתן בן ישי  06.03.18 - 15:45
תחילת כתבה

המנודיאל במרחק של 100 ימים מאיתנו, ובזמן שלמונדיאל יש תאריך מדוייק, לעדכון המיוחל בפיפ"א שלו כולם מצפים, עדיין אין. השמועות האחרונות שצצו ברשת דיברו על סוף פברואר או מתישהו במהלך מרץ, אך אנו כבר בחודש הזה, ועדיין לא קיבלנו תאריך או עדכון. כרגע, מה שנשאר לשחקנים הוא רק לחכות ולצפות. אספנו עבורכם את רשימת הציפיות שלנו מעדכון המונדיאל שיגיע עלינו לטובה.

ח-י-נ-ם-!-!-!
אחד מהדברים החשובים לכולם, הוא שהעדכון יהיה זמין בחינם להורדה, ולא יעלה גרוש לשחקן. EA הפכה בשנים האחרונות למכונת מזומנים משומנת היטב, ועד כמה שהרעיון שהחברה תחלק תוכן בחינם בימינו נשמע מופרך, זוהי האופציה הסבירה, מכיוון ובשנת 2014 עדכון המונדיאל שיצא למשחק היה חינמי. אם המשחק יעלה כסף, יכול להיות ששחקנים רבים יחליטו שלא לרכוש את העדכון, מכיוון והוא רלוונטי לתקופה מוגבלת, ומי מעוניין להשקיע במוצר שפג תוקפו במהירות?

משחקי רשת ואופליין
אין צורך להרחיב במילים: המוד חייב לתת לגיימרים את האופציה לבחור איך לשחק ונגד מי. בין אם זה שחקנים ברשת, או עם חברים מול הספה, או מול המחשב על הרמה הכי קשה לאלו שלא מוצאים פרטנר.

זמין גם ל-FIFA Ultimate Team
בשנת 2014 כאשר המונדיאל יצא לפיפ"א 14, שחקנים רבים התלהבו כי הוא זמין גם למצב ה-FUT הפופולארי. במידה וגם השנה מצב המונדיאל יהיה זמין ל-FUT, אין ספק כי EA תיחשב למלכים הבלתי מעורערים בעיניי הגיימרים. זהו מצב המשחק הפופולארי ביותר בפיפ"א, וברגע שיאחדו בין השניים ויתנו לשחקנים את האופציה להרכיב את קבוצת החלומות שלהם משחקני על מרחבי העולם, אין ספק כי גם המשחקים בין השחקנים יהיו מעניינים הרבה יותר. EA תוכל להרוויח המון (גם כסף וגם אהדת מעריצים) אם יחלקו חבילות קלפים של שחקני המונדיאל, וברור לכולם שמצב ה-FUT חיייב להיות זמין השנה בעדכון המונדיאל השנה.

מצבי משחק חדשים
תחשבו רגע על הסיטואציה הבאה: גמר מונדיאל 2014, דקה 105, והשחקן משחק עם נבחרת גרמניה. מטרת השחקן היא לכבוש שער אחד, בדיוק כמו שקרה במציאות. במידה והשחקן יצליח לשחזר את רגע השיא, הוא עמד במשימה, והרוויח את מירב הנקודות. אנו קוראים למצב זה "שיחזור רגעי שיא", וזהו רק אחד מהמצבים החדשים ש-EA יכולים להכניס למשחק, ולתת לשחקנים חווייה חדשה לשחק ולחוות. המטרה היא לנסות לחרוג מעט מהמסגרת הקבועה ולהכניס רעיונות מרעננים יותר, לפחות לעדכון המונדיאל.

תיקוני משחקיות
תסלחו לי, אבל פיפ"א 18 אינו חף מבעיות. לא אכנס לויכוח המיותר של "מה יותר טוב? פרו או פיפ"א, אך חשוב להכיר גם בטעויות של מה אוהב. ופיפ"א סובל מבעיות משחק לא פשוטות בהרבה מהמקרים. השנה המשחק יצא חצי אפוי, וב-EA החליטו ששיטת העדכונים עדיפה על שיחרור משחק בצורתו הגמורה. באגים מוזרים, התנהגויות בזוייה מצד האינטילגנציה המלאכותית של המחשב, וחוסר הגנה טוטאלי הם רק חלק מהבעיות שיש לפיפ"א להציע. כל עדכון שפיפ"א שיחררה, תיקן דבר אחד, אבל במהלך, נדבר דבר אחר. אנו מקווים כי פיפ"א יתקנו את כל הבאגים, ויהפכו את המשחק לשחיק הרבה יותר, כמו שהם ידעו בעבר.

לקלוע לאווירה
לא רק השחקנים, הקבוצות והלבוש צריכים להתעדכן: כל המשחק צריך לקבל מתיחת פנים. חשוב מאוד שהאצטדיונים יתעדכנו ויהיו תואמים את האצטדיונים ברוסיה, הקהל יהיה תואם בצבעיו, ושהאווירה הכללית תרגיש כמו משחק מונדיאל רשמי, ולא רק לבצע העתק הדבק לתוכן הקיים שיש למשחק להציע.


להשקיע ב-כ-ל השחקנים במראה
תיקוני פנים אינו מושג חדש לשחקנים בפיפ"א, ושחקנים כמו רונאלדו, מסי, ניימאר ועוד רבים מקבלים את היחס הראוי להם בפיפ"א כאשר בונים את המודל התלת מימדי של דמותם, מהסיבה הפשוטה: הם כוכבי על וההשקעה בפרטים הכי קטנים חייבת להיות מדוייקת. שחקנים כמוהם נראים חיים ונושמים על הזירה, והדיוק בפרטי הפנים מרשים בהחלט. אך מה עם שחקנים כמו אסנסיו, קאסמירו, או קארסקו? שחקנים כמוהם קיבלו מודל דמות פחות מרשים ומדוייק מאחרים. הציפייה שלנו שכל השחקנים בעדכון הקרוב יקבלו את הכבוד הראוי להם, ונקבל מודלים מדוייקים ומציאותיים לכל השחקנים, כי EA הוכיחו כשהם רוצים, הם יכולים לספק את הסחורה.


רשיונות מעודכנים
ל-EA קיימים רשיונות רבים לקבוצות בפיפ"א, בעיקר לחשובות והמוכרות ביותר, אך עדיין קבוצות כמו קמרון, חוף השנהב , הליגה השנייה באיטליה, ועוד רבים וטובים, כולם סובלים מחוסר בסמלי הקבוצות והתלבושות הרשמיות. אנו מקווים כי EA תצליח להשיג רשיונות רשמיים לכל הנבחרות אשר עתידות להשתתף במונדיאל, ויוכלו לספק את החוויה האולטימטיבית של התחרות השנה.

זוהי הרשימה שלנו. מה אתם אומרים? כיסינו הכל? יש לכם רעיונות נוספים? מוזמנים לשתף בתגובות!

הדפס