כיצד ישפיע המעבר של רונאלדו על פיפ"א 19?

לא רק העטיפה תצטרך להשתנות, גם היבטים נוספים במשחק

מתן בן ישי  12.07.18 - 15:03
תחילת כתבהכאשר EA הכריזה חודש שעבר על פיפ"א 19 וחשפה את העטיפה של המשחק בכנס E3 השנתי, ראינו כי כוכב ריאל מדריד כריסטיאנו רואנלדו יככב בפעם השניה ברציפות על העטיפה. לא רק מבחינת העטיפה, אלא כל החומר הפרסומי ששווק למשחק, כולם כללו את רונאלדו במדי ריאל מדריד: טריילרים, תמונות מתוך מנוע המשחק. אבל מה לעשות? מאז E3 עבר חודש, ורונאלדו כבר אינו בריאל. מה זה אומר עבור פיפ"א 19?

עטיפת המשחק מין הסתם תשתנה, כפי שהיה בשנה שעברה עם המקרה של NBA 2K18 והמעבר של קיירי אירווינג לבוסטון סלטיקס. אך במקרה של פיפ"א המצב טיפה יותר מסובך, מכיוון וקמפיין המשחק של אלכס האנטר, "המסע" כולל את רונאלדו בכבודו ובעצמו, ונראה כי שינויים יצטרכו להתבצע בהתאם: מכיוון ובפיפ"א 19, אלכס יצטרף לריאל מדריד במהלך קו עלילה משמעותי, וישחק לצידו של רונאלדו. כמובן שבחברת EA יכולים לשנות את הקבוצה ולצרף את אלכס ליובנטוס במקום.

אך מצב זה ידרוש עבודה רבה מצד המפתחים, ולא רק במנוע המשחק, אלא גם מבחינת הקלטות וצילום השחקנים עצמם שלוקחים חלק ותורמים את קולם ודמותם (כמו רונאלדו), ומכיוון ופיפ"א 19 יוצא בעוד פחות משלושה חודשים, ב-28 לספטמבר, מדובר בצעד שנשמע בעייתי מעט עד לשיחרור המשחק. כמובן ש-EA יכולה גם לוותר על השינוי, ולהשאיר את המצב כמו שהוא ואת רונאלדו בריאל, אך סביר להניח שמצב זה לא יתממש, במיוחד שידוע כי המעריצים לעולם לא יסלחו ל-EA על החוסר דיוק.

כמובן שאופציה נוספת היא העובדה שבחברה יכולים להסתפק בשיחרור עידכון שיסדר את העניין לאחר השקת המשחק. מדובר בצעד שבחברה כבר ביצעו אין-ספור פעמים, ובדרך כלל מעדכן ומשנה גם את המשחקיות, אך מכיוון ובפיפ"א שואפים ל"ריאליזם", סביר להניח שלא ישחררו את המשחק במצב בו רונאלדו עדיין שייך לריאל.

 

המשחק ייצא ב-28 לספטמבר עבור המחשב, הפלייסטיישן 4, אקס בוקס וואן והנינטנדו סוויץ'.

 

הדפס