נוסטלגיה: שחקו בכל סדרת Half Life בחינם

חברת Valve מציעה את המשחקים זמינים להורדה בפלטפורמת סטים, כהכנה לקראת המשחק המציאות המדומה - Half Life:Alyx, שיגיע במרץ הקרוב

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.01.20 - 16:35

תגיות: half lifevalve

תחילת כתבהסדרת Half Life היא אחת מהסדרות היותר משפיעות על עולם הגיימינג כפי שאנחנו תופסים אותו כיום, למרות שעברו 13 שנים מאז ששוחרר המשחק האחרון בסדרה. במהלך חודש מרץ הקרוב חברת Valve תשחרר את משחק המציאות המדומה החדש שלה, Half Life: Alyx, ובתור צעד שיווקי, החברה מציעה את כל המשחקים להורדה בחינם דרך הפלטפורמה הדיגיטלית שלה - סטים.

 המשחקים המוצעים בחינם הם Half Life הראשון כולל חבילות ההרחבה שלו - Opposing Force ו-Blue Shift, יחד עם Half Life 2 וחבילות ההרחבה של:Episodes 1 ו-2. המשחק שישוחרר במרץ, Alyx,  אינו הכותר השלישי שהמעריצים כל כך ייחלו לו אשר חותם את הסדרה. עלילת המשחק תתקיים בין המשחק הראשון והשני, שם השחקנים יגלמו את דמותה של אלכס וואנס - הדמות שהצתוותה לגורדון פרימן במהלך משחקי ההמשך של הסדרה, ויבינו מה קרה לאנושות וכיצד היא שועבדה ע"י הקומביין לאחר אירועי המשחק הראשון.

ליחצו כאן על מנת לקרוא את הביקורת על Black Mesa - הרימייק למשחק הראשון בסדרת Half Life.


לצערם של שחקנים רבים, Alyx יהיה זמין אך ורק לשחקנים אשר מחזיקים במשקפי מציאות מדומה, ולפי Valve לא צפוי לצאת פורט שכולל שליטה עם מקלדת ועכבר: בחברת Valve מאמינים כי טכנולוגית ה-VR היא העתיד, והיא צריכה למצוא את הדרך למשוך אליה גם קהל שחקנים שאינו מכיר את הסדרה, ונראה שהשיטה היא הצעת כל הסדרה בחינם, או לפחות לרענן את זכרונם של השחקנים הותיקים.