"גיימרים לא צריכים לשלם על אותו משחק פעמיים"

חברת CD Projekt בהצהרה משמחת עבור שחקני האקס בוקס

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.20 - 13:13
תחילת כתבהאחד המשחקים המצופים ביותר של השנה הוא Cyberpunk 2077 מבית היוצר של CD Projekt Red (אותה חברה שהביאה לנו את טרילוגיית The Witcher), ולמרות שהיה אמור לצאת בעוד כחודש ונדחה לאמצע אפריל, הודיעה המפתחת בטוויטר את אחת הבשורות היותר משמחות עבור שחקני האקס בוקס: בעליי קונסולת הוואן שירכשו את המשחק בדור הנוכחי, לא יצטרכו לשלם שוב על המשחק כאשר הוא ישוחרר מחדש לדור הקונסולות הבא: סדרת האקס בוקס Series X.

"אסור שנכריח גיימרים לרכוש את אותו המשחק פעמיים בשביל שידרוגים. שחקני Cyberpunk2077 בקונסולת ה-Xbox One יקבלו את השדרוג לקונסולת ה-Xbox Series X בחינם ברגע שיהיה זמין", כך נכתב בערוץ הטוויטר הרשמי של המשחק מצד  CD Projekt Red, שהיא גם בין המפתחות הראשונות שמכריזה כי תשתמש בטכנולוגיה שפיתחה מיקרוסופט, המאפשרת תמיכה אחורנית לדורות קודמים ביותר קלות מבעבר.

מצד מיקרוסופט, נמסר על טכנולוגיית התמיכה אחורנית בדור החדש: "ברגע שהשחקן רכש את המשחק, הטכנולוגיה מאפשרת לנו להתאים את גרסת המשחק לקונסולה, בין אם הוא משחק על ה-One או על ה-Series X - השחקן יקבל את הגרסא הנכונה בהתאם לאקס בוקס שעליו הוא משחק". כמו כן החברה כבר אמרה כי היא מעוניינת להטמיע את התמיכה אחורנית בכל הכותרים הקיימים שלה, ואיפשרה למפתחים לקבל גישה אליה, כפי שקרה עם CD Projekt Red.