אתם קבעתם: למה פלסטין מדורגת מעל ישראל?

התשוקה, העסקנים שמפריעים או הכדורגל? הסקר המלא

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.17 - 17:44

תגיות: נבחרת ישראל

תחילת כתבה

דירוג פיפ"א שהתפרסם השבוע קובע שנבחרת פלסטין נמצאת במקום ה-82, וישראל רק במקום ה-98. אז מילא שנמלטנו איכשהו מהמספר 67 בהקשר הזה, אבל אך קרה שהשכנים ממזרח (ומדרום מערב) נמצאים 16 מקומות מעלינו? זה בדיוק מה ששאלנו את המשתמשים בליגת האוהדים, התחרות היחידה שמדרגת את אוהדי הכדורגל בישראל מבית ערוץ הספורט וחברת "פאנס ליג" (להורדה לאייפון או לאנדרואיד).

האפשרויות למענה היו: לפלסטינים אין ברנז'ת עסקנים מפותחת כמו שלנו, לפלסטינים אין פוזה כמו שיש לשחקנים שלנו, לפלסטינים יש תשוקה והאפשרות הרביעית הייתה החדה והכואבת מכל – הפלסטינים פשוט טובים יותר בכדורגל מאיתנו.

התוצאות לא מחמיאות לעסקני ארצנו. 31.6 אחוז מהאוהדים חושבים שההבדל בינינו לבין הפלסטינים הוא הסרבול שנובע מהפעילות העסקנית המרובה סביב הכדורגל הישראלי. 51 אחוז מהאוהדים רואים יתרונות אחרים אצל הפלסטינים: 25.6 אחוז מזהים אצלם תשוקה גדולה יותר למשחק ו-25.4 אחוז סבורים שהפלסטינים פשוט טובים יותר בכדורגל מאיתנו. 17.4 אחוז מהאוהדים משלימים את התמונה בהאמינם שלפלסטינים אין את הפוזה שיש לכדורגלן הישראלי הממוצע.

לסקרים, שאלות טריוויה מרגשות וכמובן – לקרב האוהדים הגדול והמותח ביותר בישראל – הורידו את האפליקציה, הזמינו חברים והמשיכו להשתתף במשימות שלנו. זה נותן נקודות ופרסים, חבל לפספס.

להורדה לאייפון
להורדה לאנדרואיד