יש לכם הרבה חברים ביציע? בואו לזכות בפרס לוהט

פותחים את 2018 באפליקציה: ניקוד פי שלוש, פרס שווה והכל לזמן מוגבל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.01.18 - 20:53
תחילת כתבה

אתם הולכים עם החברים בכל שבוע למשחק, יושבים ביחד במקומות הקבועים ומעודדים את הקבוצה שלכם עד שנגמר הגרון. לא כדאי שתהיו ביחד גם בליגת האוהדים, התחרות שבודקת מיהם האוהדים הכי שרופים בישראל?

אין זמן יותר טוב מעכשיו כדי לצרף את החבר‘ה שלכם לליגה. למה? כי החל מיום חמישי (4.1) ועד לסוף המחזור ה-18 (15.1), הניקוד על הזמנת חברים לליגה עולה. במקום 150 נקודות על כל חבר שתצרפו לליגת האוהדים, בשבוע וחצי האלה הניקוד יוכפל בשלוש ויעלה ל-450 נקודות.

לא מספיק לכם רק להרוויח אקסטרה נקודות? אז קבלו את זה: אם תצליחו להזמין לפחות חמישה חברים פעילים לליגה, אולי תזכו בפרס שווה ממש - שער כדורגל בשווי 200 ש“ח שתוכלו לקחת איתכם לחוף הים, לפארק או סתם בחצר הבית.

ואם אתם עדיין לא יודעים מה זו ליגת האוהדים, אז קודם כל, שתדעו שזה לא בסדר. דבר שני, מדובר בתחרות בין אוהדי הכדורגל בארץ שבודקת מדי שבוע מי האוהדים הכי מסורים, מי עוקב הכי הרבה, מי הולך לכל משחק ומי מבין הכי טוב. עונים על סקרים ושאלות טריוויה, מרכיבים את ההרכב שלכם למשחק הקרוב וצופים במשחקים - הכל שווה ניקוד שעוזר לכם נגד שאר אוהדי הקבוצה, וגם עוזר לקהל שלכם בקרב מול אוהדי היריבות.

להורדת האפליקציה:
אנדרואיד:
אייפון: