האשם שלהם: רוב אוהדי בית"ר נגד בן זקן

"ליגת האוהדים": הקהל בירושלים רואה במאמן אחראי לאיבוד הנקודות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.01.18 - 15:22
תחילת כתבה

אם הייתם נכנסים לתרדמת רגע לפני פתיחת העונה ומתעוררים רק עכשיו, וישר רצים לבדוק מה המצב בטבלת ליגת העל, בוודאי הייתם חושבים שהקבוצה הכי רגועה בליגה תהיה בית“ר ירושלים. הרי מדובר במועדון שלא התמודד על אליפות כבר קרוב לעשור, ופתאום מוצא את עצמו חזק בקרבות הצמרת, מרחק נקודה בודדת מהמקום הראשון.

אלא שבמציאות העניינים הרבה יותר מסובכים. ארבעה מאמנים שונים הדריכו אותה העונה, ולמרות המצב בטבלה שנראה נהדר על פניו, גם כעת הכסא של בני בן זקן רועד. גם אחרי ה-1:1 במשחק חוץ קשה נגד קרית שמונה בשבת, המאמן שומע ביקורות, על אף העובדה שלא הוא באמת מי שקובע את ההחלטות המקצועיות החשובות.

עד כמה אוהדי בית“ר מאשימים את בן זקן, אפשר ללמוד מדעתם ב“ליגת האוהדים“. לאחר התיקו נגד ק“ש, הקהל הצהוב-שחור התבקש לסמן אחראי לאיבוד הנקודות והתשובה ברורה: המאמן. 55.8% מהאוהדים בחרו בבן זקן, לעומת 21.4% בלבד שמאשימים את השחקנים. 13.2% מהם יחסו את התוצאה לחוסר מזל ו-9.5% מפנים אצבע מאשימה לעבר השיפוט.

גם הסקר שביקש מהאוהדים לתת ציון לניהול המשחק של בן זקן בצפון, הפיק מסקנה דומה. 61.3% מהקהל הירושלמי חושב ש“המצב מזעזע“, בנוסף ל-20.9% שהרגישו שהמאמן ”טעה פה ושם“. 14.5% בלבד מהאוהדים חשים סימפתיה לבן זקן ובחרו באופציה לפיה הוא ”בחור טוב בסך הכל“, בעוד שרק 3.3% בטוחים שהוא ”שולט בקבוצה ביד רמה“. ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה:
אנדרואיד
אייפון