ורמוט ישתקם? רוב האוהדים חושבים שכן

57.5% מהמצביעים ב"ליגת האוהדים" חושבים שהקשר יחזור לעצמו בהפועל חיפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.01.18 - 15:36
תחילת כתבה

לפני שלוש שנים בדיוק, ב-2 בפברואר 2015, גילי ורמוט עלה לשחק בדרבי של תל אביב במדים האדומים של הפועל. ביום למחרת, ורמוט חצה את הכביש וחתם במכבי. מאותו רגע ואילך, נראה שהקריירה של הקשר המוכשר נכנסה לסחרור ממנו הוא עדיין לא התאושש.

שנה עברה מאז אותו מעבר שנוי במחלוקת, והוא עבר למכבי חיפה, אבל גם אצל הירוקים הוא לא ממש מצא את עצמו. השבוע, ורמוט סגר מעגל וחזר הביתה, למועדון בו החל את הקריירה - הפועל חיפה – וכך שוב הוא חצה את הכביש, הפעם בעיר אחרת. ולנו נותר רק לתהות מה היה קורה לקריירה של ורמוט אם לא היה מחליף קבוצות כמו גרביים.

התהייה הזו היא שהובילה אותנו לשאול את האוהדים שמשתתפים ב"ליגת האוהדים" שתי שאלות מסקרנות על הקשר הוותיק. השאלה הראשונה הייתה פשוטה – האם המעבר להפועל חיפה יצליח לשקם לוורמוט את הקריירה?

רוב קל מכלל האוהדים דווקא חושב שהמהלך יעשה טוב לגילי - 57.5% מהאוהדים ענו שהמעבר ישקם לו את הקריירה. מעניין לראות שבקרב אוהדי מכבי חיפה, המספרים שונים לגמרי – 64% מהם חושבים שהשינוי מירוק לאדום לא יגרום לוורמוט להציג את היכולת שאנחנו מכירים ממנו משנים עברו. הקהל של הפועל חיפה דווקא בטוח לחלוטין שהוא ישתקם – 98.3% מהם חושבים כך, ליתר דיוק.

אבל רצינו גם לחזור אחורה ושאלנו מה הייתה הטעות הכי גדולה שלו בשנים האחרונות. 47.4% מהאוהדים בליגת העל השיבו שאותו מעבר מתוקשר מהפועל למכבי היה השגיאה הכי גדולה, כאשר במקום השני היה המעבר למכבי חיפה עם 35.2% מסך ההצבעות. 10.1% מהאוהדים בחרו דווקא במעבר להפועל ת"א ב-2012, בעוד שרק 7.3% בחרו בהצטרפות להפועל חיפה השבוע.

אפילו אוהדי מכבי ת"א עצמם מסכימים – אצלם 49.4% חושבים שהמעבר לשורות הצהובים היה טעות. במקרה הזה רצינו גם לראות מה חושבים אוהדי הפועל ת"א, ואצל האדומים התשובה הייתה חד משמעית – 92.1% מהם ראו במעבר למכבי כטעות הכי גדולה של ורמוט בקריירה.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה:
אנדרואיד.
אייפון.