67% מהאוהדים: ב"ש תתפרק אם לא תזכה באליפות

סקר "ליגת האוהדים": רק 19.8% מקהל האלופה חושש מפירוק החבילה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.02.18 - 12:52
תחילת כתבה

שנתיים ברצף שהפועל באר שבע חיה את החלום. אחרי 40 שנה בלי אליפות בבירת הנגב, ברק בכר הוביל את הקבוצה לשתי זכיות רצופות בצלחת האליפות. אבל השנה, מכל מיני סיבות, נראה שההגמוניה נשברת. לא פחות משלוש קבוצות אחרות מתמודדות כתף אל כתף עם ב“ש על הזכות להניף בסוף העונה, ואחרי ההפסד למכבי ת“א במשחק העונה, האפשרות שהתואר יחליף בעלות העונה נראית מוחשית ביותר.

אמנם נותרה עוד כברת דרך עד שהמאבק המרובע יוכרע, אבל כבר עכשיו אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לדמיין מה עשוי לקרות במידה שהדרומיים אכן ייפרדו מהאליפות העונה. האם השלד שרץ באצטדיון טרנר בשנים האחרונות יישאר, או שאובדן הכתר יוביל לפירוק החבילה והתחלה מחדש?

את השאלה הזו הצבנו בפני המשתתפים ב“ליגת האוהדים“, והרוב המכריע מאמין שאם ב“ש לא תזכה באליפות השנה, השושלת תתפרק. מה זה הרוב המכריע? 67% מהמשיבים על הסקר חושבים שכך יקרה.

המספרים גבוהים במיוחד בקרב היריבה המרכזית של ב“ש בשנים האחרונות, מכבי ת“א - 83.4% מאוהדי הצהובים מאמינים שהגמלים לא יצליחו להתאושש מאיבוד אליפות השנה. גם בקרב אוהדי בית“ר ירושלים, יריבה אחרת על התואר, הנתון גבוה - שם מדובר על 79.2% מהאוהדים. מן הסתם, הקהל בטרנר חושב אחרת לחלוטין ושם רק 19.8% מהאוהדים חושש מהתפרקות במקרה שכזה.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד לחצו כאן>>>

להורדת האפליקציה לאייפון לחצו כאן>>>