אוהדי מכבי חיפה לא ממהרים להחליף שוער

"ליגת האוהדים" בדקה באיזה עמדה הירוקים חייבים שדרוג בקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.03.18 - 12:49
תחילת כתבה

מה עדיין לא נאמר על העונה הזוועתית שעוברת על מכבי חיפה? מה טרם סופר על ההצלחה המפתיעה של הפועל חיפה השנה? אחרי שהאדומים הדיחו את הירוקים ברבע גמר הגביע, הערב (21:00) הדרבי של הכרמל ישוחק בפעם החמישית העונה כאשר הקבוצה של פרד רוטן תנסה לנצח לראשונה מאז הניצחון בגביע הטוטו אי שם בחודש אוגוסט.

לאחר שהפועל חיפה איבדה גובה במאבק האליפות ונראה שהצלחת כבר לא תחזור לכרמל השנה, ובעוד שלמכבי חיפה נשאר רק להבטיח את ההישארות, אפשר כבר להעיף מבט אל הקיץ המעניין שצפוי להיות בכרמל. אז לקראת המשחק בין הקבוצות, שאלנו את המשתמשים ב"ליגת האוהדים" לדעתם.

35.2% מהאוהדים חושבים שהחוליה שהכי זקוקה לשדרוג אצל הירוקים בעונה הבאה, היא חוליית ההגנה. כדי להמחיש כמה גדולות ורבות הבעיות של מכבי חיפה, מספיק להסתכל על חלוקת הקולות עבור העמדות הבאות: 22.5% בחרו בעמדת השוער, 22.3% בחרו בעמדת החלוץ ואילו 20% בחרו בקישור. כך או כך, נראה שהירוקים בדרך לעוד מהפכה בסגל.

אגב, אם שואלים את הקהל הירוק עצמו, המספרים טיפה שונים. 40.4% מאוהדי מכבי חיפה בחרו בעמדות ההגנה, בעוד שרק 13.7% מהם חושבים שעמדת השוער הכי צריכה שינוי - זאת למרות סערת עמרי גלזר בימים האחרונים והעובדה שהערב אמור אוהד לויטה להחליף אותו בין הקורות.

במקביל, שאלנו את האוהדים את מי הפועל חיפה חייבת, אבל פשוט חייבת להשאיר בקיץ. התשובה הכי נפוצה? ניר קלינגר – 37% מהקולות ניתנו למאמן האדומים. 25% מההצבעות הוענקו לגבריאל תאמאש, הבלם הרומני המצטיין, בעוד ש-19.3% קולות קיבל השוער ארנסטס שטקוס. רביעי בהצבעה היה עדן בן בסט שזכה ל-18.7% מהקולות.

בקרב אוהדי הפועל חיפה, ישנו כמעט שוויון בין קלינגר לתאמאש. המאמן קיבל 38.5% מהקולות לעומת 38% לבלם. 16% מהאוהדים האדומים בחרו בשטקוס ורק 7.5% בבן בסט – האחוז הכי נמוך שקיבל מכל הקבוצות בליגה.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה:
אנדרואיד: https://goo.gl/ptDFXf
אייפון: https://goo.gl/2DJ57f