כחצי מאוהדי מכבי: עדיף שקרויף יהיה מנג'ר

"ליגת האוהדים": כמה מהצהובים רוצים שההולנדי יעזוב בקיץ?

  12.03.18 - 14:00
תחילת כתבה

בווידאו: התוכנית של "ליגת האוהדים" מסוף השבוע

אחרי שנים בהן הוביל את מכבי תל אביב להצלחות והישגים כמנג'ר מקצועי, ג'ורדי קרויף ירד העונה אל הקווים כדי לשמש כמאמן הקבוצה. הערב (21:00) הצהובים ישלימו את הסיבוב השני במשחק נגד מכבי פתח תקווה, והדעות עדיין חלוקות לגבי יכולות האימון של ההולנדי.

מצד אחד, מכבי נמצאת עדיין חזק בתמונת האליפות. מצד שני, היכולת לא מדהימה ועם הסגל של הקבוצה והירידה בקצב צבירת הנקודות של הפועל ב"ש, הצהובים היו יכולים בהחלט להיות בעמדה יותר טובה בשלב הזה. אז מה חושבים האוהדים ב"ליגת האוהדים" לגבי עתידו של ג'ורדי?

שאלנו את המשתמשים מה צריך להיות תפקידו של קרויף במכבי בעונה הבאה, ו-43.3% מהם חושבים שעליו לחזור לג'וב המקורי שלו כמנג'ר בלבד. 28.7% מאוהדי הכדורגל בטוחים שההולנדי מיצה במכבי וצריך לעזוב בקיץ, בעוד ש-19.1% משוכנעים שהוא צריך להיות מאמן בלבד. רק 8.9% הנותרים מאמינים שעל ג'ורדי להמשיך בשני הכובעים, כמנג'ר וכמאמן, כמו שהוא היום.

אם לוקחים בחשבון את אוהדי מכבי ת"א בלבד, המספרים טיפה שונים. 51.6% אחוז מהם ישמחו לראות את ההולנדי כמנג'ר מקצועי ותו לא, בעוד ש-23% מעדיפים אותו בתור מאמן בלבד. 12.4% נוספים בחרו באפשרות של מאמן ומנג'ר יחד, כאשר רק 13% מאוהדי הצהובים מאסו בבנו של יוהאן קרויף ורוצים שיעזוב.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה באנדרואיד
להורדת האפליקציה באייפון