אוהדי בית"ר: "טביב מוביל לפירוק מוחלט"

הירושלמים מודאגים: רק 3% חושבים שהקבוצה תתמודד בצמרת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.18 - 17:14
תחילת כתבה

רק לפני שלושה חודשים, בית"ר ירושלים סיימה עונה מפתיעה במיוחד במקום השלישי ובהופעה בגמר הגביע. אבל בזמן הקצר הזה קרו כל כך הרבה דברים על המועדון מהבירה: שחקני מפתח כמו חן עזרא, איתי שכטר ובוריס קליימן עזבו, רכש כמעט ולא הגיע במקומם, הקבוצה הודחה בבושת פנים מאירופה מול יריבה נחותה, ומעל הכל אלי טביב לא מזרים כספים, מתמודד עם מחאה מהקהל ונמצא בנתק עם המנהל המקצועי אלי אוחנה. בקיצור, שמח בטדי.

האם בית"ר בדרך לעונה קשה בצד הלא נכון של הטבלה? אולי למרות הכל הצהובים-שחורים שוב יפתיעו את כולם? שאלנו את עשרות אלפי המשתמשים ב"ליגת האוהדים" לדעתם בנוגע לעתיד הקרוב של הבית"רים.

השאלה הייתה פשוטה: לאן אלי טביב לוקח את בית"ר? גם התשובה הנפוצה ביותר הייתה פשוטה: לפירוק מוחלט. 46.6% מכלל האוהדים בליגה חושבים שהירושלמים בדרך להתרסקות טוטאלית ולא נעימה. 31.7% אחרים היו מאופקים וחשבו שבית"ר צפויה לעבור עונה משעממת שתסתיים במקום ה-8 בטבלה, בעוד ש-18.1% נזהרו מלנבא פירוק, אלא "הסתפקו" בירידת ליגה ללאומית. רק 3.6% מהמרים שאיכשהו הקבוצה תתמודד גם השנה בצמרת.

כשהצבנו את אותה השאלה בפני אוהדי בית"ר בלבד, המסקנות היו אפילו יותר פסימיות: 64.8% מיושבי אצטדיון טדי מאמינים שטביב מוביל את הקבוצה שלהם לפירוק. 19.8% מצפים לסיום במקום השמיני ו-13.2% מאוהדי בית"ר חוששים מפני ירידת ליגה.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה: https://goo.gl/Fe2tNu