סקר האוהדים קבע: המחירים במזנונים מופקעים

לקהל נמאס: למעלה מ-80% מרגישים שעלויות הנקניקיה מוגזמות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.08.18 - 15:51
תחילת כתבה

עונת כדורגל חדשה עומדת להתחיל בסוף החודש, ועשרות אלפי אוהדי כדורגל צפויים לפקוד את המגרשים מדי סופ"ש. עשרות אלפים שהם בעצם קהל שבוי בתוך האצטדיונים, בין אם הם רוצים לאכול משהו משביע, סתם לנשנש משהו או לשתות משקה קר, אין להם שום ברירה מאשר לרכוש מוצרים במיטב כספם במזנון שבשטחי האצטדיון.

אוהדים רבים מרגישים שבעלי המזנונים במגרשים מנצלים אותם לרעה ו"קורעים" אותם במחירים. כדי לבדוק באמת כמה מרגישים כך, שאלנו את עשרות אלפי המשתמשים ב"ליגת האוהדים" בנוגע למחירים במזנונים בפרויקט גדול ונרחב. ומה נגיד? המסקנות לא משמחות במיוחד.

שאלנו את האוהדים בנוגע ל-6 מוצרים נפוצים במזנונים: נקניקיה בלחמניה, נאצ'וס, בייגלה, ארטיקים, פיתה עם חומוס ושתיה. בכל המקרים, בלי יוצא מהכלל, הרוב המכריע של האוהדים חש שהמחירים יקרים מאד, ורק אחוז זעום חושב שהמחירים הוגנים או אפילו זולים. במילים אחרות, הגיעו מים עד נפש.

המוצר שמבחינת האוהדים הוא הכי יקר, הוא נקניקיה בלחמניה: 85.8% מהמשתמשים בליגת האוהדים חושבים שמחיר יקר מאד. 10.8% נוספים אמרו שהמחיר "קצת יקר", ורק 2.6% אמרו שהמחיר הוגן.

גם מבחינת המשקאות המצב דומה: 82.4% מהאוהדים מרגישים שהם משלמים הרבה יותר ממה שהם אמורים לשלם על משקה. 14% אחרים חושבים שהמחיר די יקר ושוב רק 2.6% טוענים שהמחיר הוגן.

במזנונים רבים מוכרים פיתה עם חומוס, מוצר די דל בפני עצמו, לא משהו שתוכלו למצוא במסעדות או דוכני אוכל מחוץ לאצטדיונים. ועדיין, 75.4% מהאוהדים מרגישים שהמחיר שלו יקר מאד ו-17% נוספים מרגישים המחיר מוגזם מעט.

75.2% מהאוהדים אמרו שהמחיר של נאצ'וס יקר מאד ו-20.8% שהוא קצת יקר. המוצר שמבחינת האוהדים הוא בעל המחיר הכי פחות יקר, באופן יחסי כמובן, הוא הארטיק: "רק" 63.4% אמרו שלמלבן הקרח הממותק על מקל יש מחיר גבוה מאד, בעוד ש-25.5% חשים שהמחיר קצת יקר.

אז איך פותרים את בעיית המחירים במזנונים? הסקר מחכה לכם בליגת האוהדים.

להורדת האפליקציה:
https://y23ep.app.goo.gl/Z1mc89TZKm8VNuer6